soitin

tietääkö kukaan mitä pitäisi tehdä kun autossani on käynyt niin että musiikki ei kuulu mutta subbari silti popittaa. Johdot olen katsonut soittimesta mutta ei siltikään kuulu ja soittimesta olen kaikki säädöt käynyt läpi ja silti ei pelaa
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vika on autossasi. Paalaa se.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


julle18 kirjoitti:

tietääkö kukaan mitä pitäisi tehdä kun autossani on käynyt niin että musiikki ei kuulu mutta subbari silti popittaa. Johdot olen katsonut soittimesta mutta ei siltikään kuulu ja soittimesta olen kaikki säädöt käynyt läpi ja silti ei pelaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu