Mitenköhän sigra...

Vaikuttaa jos antasin sitä vaimolle.. rupeiskohan halut palailee.. Onko jotain tuotetta tiedossa joka sais vaimon OIKEESTI haluumaan mulukkuu, eikä mitään pikapanoja peiton alla.. auttakee jos on tietoo..
102536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • Muira Puama lisää kuulema myös naisten haluja.

    Äänestä

Kvinnornas Viagroa. Se on hyvä tuote just naisten haluttomuuteen. Ostin sitä käydessäni Ruotsissa, mut sitähän saa varmaan tilaamalla netistäkin. Toi luontaistuote Muira Puama on hyvä kans. Sigraa ei varmaan kannata naisten kokeilla...

Äänestä
  • Miksi ei kannata Sigraa kokeilla???

    Äänestä

  • joppe kirjoitti:

    Miksi ei kannata Sigraa kokeilla???

    ...käsittääkseni Sigra edesauttaa paisuvaiskudoksen verenkiertoa ja siksi ei hyödytä naisia ollenkaan. Tai siis hyödyttää siinä muodossa että Sigran jälkeen on kovaa tiedossa... ;-)

    Äänestä

  • Tapsa kirjoitti:

    ...käsittääkseni Sigra edesauttaa paisuvaiskudoksen verenkiertoa ja siksi ei hyödytä naisia ollenkaan. Tai siis hyödyttää siinä muodossa että Sigran jälkeen on kovaa tiedossa... ;-)

    Sigra, Viagra, Cialis eivät lisää _halukkuutta_ , ne lisäävät kykyä ja nämähän ovat eri asioita. Naisten ei tarvitse nostattaa mitään kyetäkseen coitukseen.

    Äänestä

Meillä kokeiltiin Muira Puamaa. Ostin sitä käydessäni tutun luona Ruotsissa ja vaimo on ihan toisenlainen. Haluaa vielä aamullakin. Suosittelen kyllä naisille mieluummin sitä. Ja onhan niitä naisten Viagrojakin.

Äänestä
  • tuota Muira Puamaa saa muuten sieltä [email protected] myynnistä. Kysyin ja nyt ootellaan pakettia...

    Äänestä

  • mistä tilataan???

    Äänestä

  • pauli kirjoitti:

    mistä tilataan???

    Meidän tuote tilattiiin [email protected] nimisestä paikasta. Kysyppä sieltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voe poijjaat kirjoitti:

Vaikuttaa jos antasin sitä vaimolle.. rupeiskohan halut palailee.. Onko jotain tuotetta tiedossa joka sais vaimon OIKEESTI haluumaan mulukkuu, eikä mitään pikapanoja peiton alla.. auttakee jos on tietoo..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu