Vittumaiset asiakas-ämmät

muppelsson

Ai että mä vihaan kaikkia vittumaisia asiakas-ämmiä. Tarvi tulla vittuilemaan mun työpaikalle, hankkikaa elämä tai menkää mereen! Ei mulla muuta.

3

411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • V-ämmät

      Ei me voida mennä mereen, kun jäät ei ole vielä sulaneet. Ymmärräks poju!

      Terveisin Taina & tytöt

      Vittumaiset Ämmä Asiakkaat Ry

    • Perhostenkerääjä16

      Taidat olla ihan väärällä alalla. Minulla heräsi kysymys, onko sinun elämääsi jostakin syystä kertynyt v-maisia ihmisiä. Olin opiskeluaikoina asiakaspalvelussa ja minulla oli sataprosenttisesti kivoja asiakkaita - niin miehet kuin naisetkin. Ehkäpä se johtui siitä, että minäkin olin heille kiva ja ystävällinen sekä mielsin ammattini todellakin asiakkaiden palvelemiseksi.

    • Seniili mummo

      Pyydän anteeksi jos joskus kysyn tyhmiä, en tarkoituksella ole vaikea.
      Hakeudun usein juuri nuorten miesten palveltavaksi, no joo tänä aamuna oli mukava nuori tyttö joka pelasti päivän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      153
      2885
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      281
      2566
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      42
      1599
    4. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1510
    5. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      121
      1232
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      108
      1163
    7. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      15
      1095
    8. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1053
    9. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      37
      1019
    10. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      61
      1003
    Aihe