Battlefield 3 pelin ikäraja on 16. Kuinka paha peli on. Soveltuuko 13 vuotiaalle? Esim skate 3 pelissä en näe mitään kovin pahaa, paitsi ne kaatumiset.
Battlefield 3
Peliäiti
5101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllähän niitä kannattas noudattaa nuit ikä suosituksia! Voit katsoa youtubesta videoita ja näät itse minkälainen se on. Eikö 13v pojalle löytys mitään muuta sopivampaa peliä?
Ei ole kauhean paha, Ihan perus bäfä. Hanki vaan, ei juurikaan änäri 12 kummosempi väkivallaltaan. Oikeestaan ihan sama peli muutamalla tuliluikulla ja puukolla höystettynä. =D Itsekkin olen 13
joo on aika paha peli kun on ikä niin iso
Ei ikärajoista välittää kannata. Enemmän olisin huolissani jos kasvatat lapsestasi tuollaisen CoD/bäfä jonnen :3
ei se oo ees paha peli jos puukotat niin ei siinä ees lennä verta ainut huomattava veri on maassa joka ilmestyy siihen