Miksi täältä on poistettu viestejä?

sananvapaus on

Huomaan, että useita viestejä poistettu. Onko tämä sellainen palsta, jossa TÄYTYY VAAN KEHUA.

- tiukkapipoiset fanittajat
- tiukkapipoinen artisti
- tiukkapipoinen valvoja

4

282

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Outo ajatus!

      Jos on poistettu se tarkoittaa että ;

      - viestit ovat asittomia
      - viestit ovat sisältäneet julkisia herjauksia
      - viestit eivät ole edustaneet mitään asiallista ja rakentavaa kirjoittelua.

      Miksi sinun keskustelun tarpeesi tyydyttyy vain sillä, että saat/voit haukkua tai parjata jotakuta?

    • toivo4

      Miksi pitää levittää selvää harhaoppia tuonpuoleisesta ja luulla, että on lähes Jumalan asialla. Raamattuhan aivan selvästi kieltää yhteydenoton vainajiin. Sitäpaitsi vainajat eivät tiedä mitään, ennen kuin heidät herätetään viimeisellä tuomiolla.
      Miksi Suomen kansa jatkuvasti, siis lähes koko elämänsä ajan tyytyy vain laulurenkutusten kuunteluun ja pitää yllä pulmususkoa Katrihelenaan, joka on vanha nainen kuten allekirjoittanutkin. Omat lapseni häpeäisivät minua, jos rupeaisin pedofiilin tavoille. Ovatko hänen ikäisensä miehet jo huomanneet, että vanha mikä vanha. Ei jatkuvalla silmien tussaamisella nuoruutta saavuteta, kuten ei myöskään kauneisklinikoiden kikoilla nuorru. Toisilla näyttää olevan taipumus nauttia maalaisjuuriensa vaatimattomista mieltymyksistä, joita näyttävät olevan juuri nämä epäkorrektit ja mahdoton pinnallapysymisen tavoittelut.

      • Katri-fani

        Höpö höpö, onko 36v mies lapsi? Ei todellakaan ole:-) Painu hourulaan siitä..... miettimään sitä raamattuas!!!!


      • hyvä hyvä
        Katri-fani kirjoitti:

        Höpö höpö, onko 36v mies lapsi? Ei todellakaan ole:-) Painu hourulaan siitä..... miettimään sitä raamattuas!!!!

        Katri-fani!!!


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      137
      9230
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5324
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      27
      3659
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      47
      2543
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      7
      2081
    6. 69
      1865
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      132
      1850
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      229
      1651
    9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      139
      1424
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      37
      1221
    Aihe