Haluisin mun seinälle ison new york sisustus taulun (240 x 150) mutta en tiedä mistä löytäisin sellasen?
Apua mistä sisustustaulu?
5
527
Vastaukset
- Oman taulun tehnyt
Osta kangas jossa on kaupunkikuva. Sitten osta haluamasi kokoiset kehykset ja nittaa kangas nurjalta puolelta kiinni kehykseen. Ensin kuitenkin kannattaa alle niitata valkoinen lakanakangas ja vasta sitten kuvakangas. Vielä helpommalla pääset kun ostat vaikka rautakaupasta styrokslevyn ja kiinnität kankaan nurjalle puolelle nuppineuloilla. Kangas on jälkeenpäin helppo käyttää johonkin muuhun ,kun kyllästyy tauluun.
- Iso Omena
Löytyiskö täältä sopiva?
http://www.on24.fi/sisustus/muut/taulut/FL2C61? - Nähty tänään
Ikeassa oli.
- ........
http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1311.R1&_nkw=leinwand new york&_sacat=0&_from=R40
En tiedä, onko noin valtavia tauluina, itse laitoin fototapetin. - Anonyymi
Löytyi iso valikoima... kokoja en kerenny vielä vilkaiseen...
https://sisustustaulut.net/new-york-sisustustaulut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1176186Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto635129SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun654242SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt973831Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost113604Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1193151SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522536Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352479Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat652226Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val241572