http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f8c758f9baea211105098
Vastaukset 12
- Mudsaf
Mikset pelaa samantie dota 2
- BullDog89
Dota2 on ihan hyvä verrattuna LoL:iin, mutta huonommilla koneilla dota2 on aivan helvetinmoinen homma pyörittää, sekä avaimia on suht koht vaikee hankkia jos et tiiä ketään jolla olis. etc. ei kukaan suomalaisista kavereista juurkaan varmaa omista dota2 kopioita.
- BullDog89
Mutta siis ihan vakavasti, KOKEILE TÄTÄ PELIÄ. Tämä on yksi niistä harvinaisista ilmaispeleistä josta oikeasti pidän. arvostelisin pelille 5/5.
- dfgdgfgd
Joo iha kiva peli, mut nytki ku olen jotain 12 lvl ja aina ku pelaan niin joku alakaa vikisee ja reporttaa vain siksi kun mokaan jotain tai pelaan huonommin.
- homopaska111
Joo elikkäs tämä dota2... omistan dota2 ja streamis ois 30 dota2 oottamas. kone jaksaa jauhaa ja näin mutta loli vie sydämeni. honia on myös kokeiltu
- onnz423
Tässä csän tapainen ilmainen peli windowsille:
Cs-portable 2.62h: http://adf.ly/KM1L1 Lisätkääpi Sienih/Gorthog (Huppupää/jayce). Ensimmäiset kymmenen saa ilmaiset Dota 2 keyt.
- kaustala
paras ilmanen peli on team fortress 2 (nykyään ilmanen). paras nettiselainpeli taas on mielestäni suomalainen glory of the fellowland
- repikää siitä
paras ilmainen peli on naisen vittu
- saatana perkele
dota 2 on säälittävä matkinto blizzardin peleistä .LoL on ihan hyvä ja vielä ilmaseksi peliksi
- Abinererer
Kyllä matkia kelpaa kun valtuudet ja pääjehu IceFrogin omistaa. Tunnen jo myötähäpeää tällaisia klovneja kohtaan. Dota 2 on ilmainen ja julkaistukin tietääkseni viime kuun loppupuolella. Se, että kumpi on sitten parempi peli, Dota vai LoL, voidaan riidellä. Inhimillisen omantunnonkin nimissä olen uskollinen Dotalle, koska ilman sitä ei olisi koko genreä olemassakaan. Se "miljoonien" pelaajakanta LoLista on harhaanjohtava ja lapsellinen vetoomus. Dota 2:han voitti peliajaltaan LoLin tästä alkuvuodesta, vaikka suljetussa betassa tuolloin olikin. Riot yritti kumota tätäkin vetoamalla "miljooniin" pelaajiinsa. Nähtävästi tileillä ei pelatakaan niin paljon kuin uskottiin. On pelaajamääräkin vetoomus ja pah!
- poika99
Pelaa wot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811204
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä29875Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19735- 46619
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13587Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja180572Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123540Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13540On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460- 27457