Millainen on? Onko lasten allas tarpeeksi matala 2-vuotiaalle? Millaisia uimakellukkeita suosittelette? Mitä kannattaisi käydä katsomassa? Kaikenlaisia vinkkejä kaivataan.
hotelli blue star prince iclemerissä
10
287
Vastaukset
- Matkaaja3
Täälläkin kaivattaisiin kokemuksia samasta hotellista. Heinäkuussa menossa pariksi viikoksi miehen kanssa.
- Icmeler
Mukava lähinnä skadinaaveista koostuva hotelli keskeisellä paikalla. Allas riittävän iso ja aurinkotuoleja riittävästi. Altaasta osa erotettu pikkulapsille ja on matala. Henkilökunta ystävällistä ja ilmapiiri hotellissa leppoisa. Peittoaa icmelerin all inclusive "paratiisit" selvästi.
- 9+14
Kiitos vastauksesta! Lisääkin saa laittaa kokemuksia =)
- vanha kiva
9+14 kirjoitti:
Kiitos vastauksesta! Lisääkin saa laittaa kokemuksia =)
vanha ja kiva hotelli
- vierailija pricessä
Me käytiin muutama vuosi sitten vain vierailemassa ko hotlalla! Ja vaikutti ihan mukavalta paikalta! Tosin huoneessa ei käyty. Ainoastaan aulassa ja allas alueella!
- eka kerta turkissa
Kiitti vastauksista, millä olisi näppärintä mennä marmarikseen käymään 2-vuotiaan lapsen kanssa? Oliko tuolla jotain minibussireittejä? Saakohan sinne rattaat mukaan? Lähteekö ton prince hotellin läheltä sellaista bussia?
- Tireska5
Dolmukseen et voi viedä rattaita, joten taksi tai kävely Marmarikseen.
- maricm
Dolmuksella pääsee oikein näppärästi joka paikkaan....Liki jokapaikasta kulkevatkin! Ei kun vain käsi ylös kun dolmuksen näet,niin ottavat kyytiin...Ja kun haluat pois,niin sanot kuskille vain stop tai dur!
Suosittelen myös ihan kävelemään sitä rantakatua pitkin! Mahtavat maisemat,ja aina voi pysähtyä kahvittelemaan tai jätskille tms...Itse lomailen aina Marmariksen puolella,mutta icmelerissa tulee monta kertaa loman aikan käytyä! Minulla on siellä yksi tietty näköala paikka,jonne joka lomalla tarvitsee ensimmäisenä mennä haistelemaan meren tuoksua ja huokaisemaan syvään onnesta,että aaaah! täällä sitä nyt taas ollaan!
Huh,liian pitkä aika vielä odottaa omaa lomaani....Ei edes aamukampa vielä käytössä! Mutta kyllä se lähenee =D Oikein mukavaa ja aistirikasta lomaa teille! - Lomakuumeilija
Mikä matkatoimisto myy tuota Blue Star Princeä?
- ghjdjghjdgj
finnmatkat
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1885101- 141761
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka631626Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1271507Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s101477Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit501167Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.961084Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249307980- 195941
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö7830