O: JÄTTIHIRSI OMAKOTITALO TYP 144/192

vai1

Jättihirsi Omakotitalo TYP 144/192

1. Kerroksinen Jättihirsi Omakotitalo TYP 144/192. Tämä perustoimitus nettohintaan: 37.500 € sis alv 24 %. Alennuksenne normaalihinnasta 25.000 €!



Tämä Jättihirsi omakotitalo on 1. kerroksinen ja sen lämpimän tilan pinta-ala ulkomittojen mukaan 144 m² (vie rakennusoikeudesta 144 m²). Katettujen terassien kanssa rakennuksen pohjanala on 192m². Suunnitelmaan kuuluu Olohuone keittiö 78m², 3 makuuhuonetta, kodinhoitohuone, kylpyhuone ja sauna, Eteisaula, WC, ja katetut terassit molemmissa päädyissä yhteensä 48m². HUOM. Huonejako ja sisätilajärjestelyt on esimerkki ja rakentaja voi itse muokata sitä haluamansa mukaan, ikkuna- ja oviaukot huomioiden.

Jättihirsi omakotitalon perusrakenteena toimii höylätty jättilamellihirsi 204 x 215mm. Sydänhalkaistu, teollisuuskuivattu, mäntyhirsi ei juurikaan halkeile ja siksi hirsi kestää vuosisatoja. Materiaali on tasalaatuinen ja mahdollistaa omakotitalolle luonnollisen hengittävän rakenteen. Seinärakenne täyttää voimassa olevat ja 1.7.2012 voimaan tulevat viranomaisvaatimukset omakotitaloissa massiivihirsiseinän energiatehokkuudesta ilman lisäeristämistä.

Jättihirsi omakotalo on helppo pystyttää. Tehdas auttaa Teitä insinööritoimiston etsimisessä, joka tekee Teille edulliseen hintaan perustuslaatan ja muiden rakenteiden lujuuslaskelmat ja rakennekuvat teidän ilmoittamien tonttinne maaperän sekä lumikuorma- ja tuulikuorma-vaatimusten mukaisesti. Autamme puuosien edullisen kuljetusrahdin hankinnassa tontillenne. Tarvittaessa yhteistyökumppanimme pystyttävät talon puutyön osalta.

Pyydämme ystävällisesti olemaan yhteydessä myyntiimme puhelimitse toimitussisältöön liittyvissä kysymyksissä.

Varatkaa heti 25.000 € alennuksella tämä Jättihirsitalon perustoimitus nettohintaan 37.500 € ! Hinta sis Alv 24 %. Käsiraha 50 € , maksuaikaa tarvittaessa 1,2 tai 3 kk, korko 200 € / kk.

Olkaa hyvä ja maksakaa kaupan käsiraha tehtaan tilille 506002-22790 merkinnällä: TYP 144/192 käsiraha. Merkitkää lähetystietoihinne nimenne, osoitteenne ja puhelinnumeronne. Merkitkää edelleen mahdollinen korollinen maksuaikatarpeenne : Ma. 1, 2 tai 3 kk. Jos ette tarvitse korollista maksuaikaa merkitkää: Ma. 0 kk. Käsirahan maksamisen jälkeen lähetämme Teille kaupanvahvistuksen, arkkitehtikuvat ja kaikki muun materiaalin kirjeen välityksellä.

Ottakaa yhteyttä myyntiimme ja Tervetuloa tekemään elämänne talokaupat, jossa säästätte selvää rahaa 25.000 € !

Kysy myös myynnistämme tästä talomallista edullista perustoimitusta.

Tutustu myös tarjous-osiossa Laavuvaaran muihin hirsihuvilat-, hirsimökit- ja hirsiomakotitalot- heti-toimituksiin.

TUO MEILLE HIRSITALON OSTAJA - TIENAA 300 EUROA!

Jos tiedät, että ystäväsi tai tuttavasi on etsimässä hirsirakennusta, kerro siitä meille. Mikäli kontaktisi ottaa yhteyttä meihin ja tämä johtaa kauppaan, saatte palkkioksi valintanne mukaan S-ryhmän tai Keskon 300 euron lahjakortin. Avaa lomake ja lisätiedot tästä linkistä

Lahjakortti lähetetään teille heti, kun ostaja on maksanut kaupan loppusuorituksen.

MYYNTIMME PALVELEE

Myyntimme palvelee teitä henkilökohtaisesti seuraavista puhelinnumeroista. Samalla saatte tarvitsemanne tiedot ostopäätöksenne tueksi ja voimme yhdessä kartoittaa talomallin soveltuvuutta tarpeisiinne:

050-320 2222
040-763 1004
044-320 2222
03-437 7000 också på svenska




Edulliset ja laadukkaat hirsihuvilat, hirsimökit, hirsitalot, hirsiomakotitalot, hirsisaunat, rantasaunat: www.laavuvaara.fi ja www.L1.fi
Hinta: 37500
Yhteystiedot: H,Heino P.050-2694
S.Koivusaari P.044-3202222

0

303

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Archie ja Iida ero.

        Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
        Kotimaiset julkkisjuorut
        120
        2062
      2. Olen levoton takiasi

        Enkä saa itseäni rauhoittumaan
        Ikävä
        155
        1956
      3. Olen miettinyt kauan

        miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
        Ikävä
        26
        1836
      4. Ostiko maailma sinut minulta?

        Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
        Ikävä
        12
        1123
      5. Älä stressaa. Rakastan sua

        Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
        Ikävä
        49
        971
      6. Mitä sanoisit mulle?

        Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
        Ikävä
        85
        939
      7. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

        Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
        Tanssii tähtien kanssa
        23
        865
      8. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

        Olen tosi iloinen siitä.
        Ikävä
        113
        816
      9. Minä tunnen sinut

        Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
        Rakkaus ja rakastaminen
        50
        804
      10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

        Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
        Ikävä
        32
        775
      Aihe