Kysymys

Mikä on pervointa, mitä olet tehnyt AMK:ssa?
5121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen käynyt hakemassa paperia tyttöjen vessasta

Äänestä
  • Sinulla olikin varmasti todella paljon nais-silminnäkijöitä siellä, arvon RI-opiskelija...

    Äänestä

Kävin pissillä poikien vessassa; olen siis nainen..

Äänestä

Tiirailen tunnin aikana luokan hotteja misuja.

Äänestä

Olen oppinut jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasse4 kirjoitti:

Mikä on pervointa, mitä olet tehnyt AMK:ssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu