Säästövinkki

Stokkan kanta-asiakas saa nyt korttia näyttämällä jokiravun pyrstöjä sopuhintaan 5:50 kun ne normaalisti maksavat 6:90.
Summa tuntuu pieneltä, mutta pitkällä juoksulla se alkaa jo tuntumaan lompakossakin.
32270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Säästöpörssistä saa samoja pyrstöjä 3.90 e:n hinnalla.

Äänestä

minulta saa koko ravun 3£:lla

Äänestä

Minullapa kuluukin pyöreät 0 euroa noihin ravunpyrstöihin. En ole niitä ikinä syönyt enkä aiokaan syödä. Mainiosti kun olen tullut toimeen ilmankin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienistä kuluista syntyy is... kirjoitti:

Stokkan kanta-asiakas saa nyt korttia näyttämällä jokiravun pyrstöjä sopuhintaan 5:50 kun ne normaalisti maksavat 6:90.
Summa tuntuu pieneltä, mutta pitkällä juoksulla se alkaa jo tuntumaan lompakossakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu