ruka 1-4.4

rukalta mukavasta naisesta seuraa?!? Ensimmäinen kerta täällä ja vielä yksin liikenteessä joten kaveria/seuraa tarvitsee.. :)
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Myös minä olen Rukalla yksin. Olisi mukava saada šeuraa rinteeseen/ladulle ja iltaelämää pyörteisiin. Iällä tai sukupuolella ei ole väliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


food76 kirjoitti:

rukalta mukavasta naisesta seuraa?!? Ensimmäinen kerta täällä ja vielä yksin liikenteessä joten kaveria/seuraa tarvitsee.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu