LOPETTAKAA TULEVAN PUOLISONNE PETTÄMINEN POLTTAREISSA!!! USKOTTOMUUDELLA ALOITETTU LIITTO EI KOSKAAN KESTÄ!!! TURHAAN MENETTE NAIMISIIN,JOS JO ENNEN AVIOLIITTOA PITÄÄ PETTÄÄ!!!
LOPETTAKAA PETTÄMINEN
2
556
Vastaukset
- uskollisuus kunniaan
LOPETTAKAA PETTÄMINEN!!!
- järkyttynyt
Jälleen oli uutispalstoilla, miten miehet järjestävät sulhasille polttareita, joissa ohjelma ei ole soveliasta tulevalle aviomiehelle, EIKÄ KENELLEKÄÄN !!! Onko todella tarkoitus näiden seksibileitä järjestävien tahojen/firmojen TUHOTA AVIOLIITTOJA??? Onko polttareita järjestävillä kavereilla järki kadonnut, kun vievät sulhasen HUORAAMAAN??? Eikö niinku millään kykene ajattelemaan, että häät on taloudellisestikin jo tosi kallis juttu ja siitä on sulhokin vastuussa, jos häät perutaan, sillä HUORAAMINEN, pornoklubeilla istuskelu ja strippareiden toljottelu TUHOAA avioliiton, jo ennen alkuaan!
Haluatteko oikeasti, että sulho menee alttarille VALEHTELEMAAN ja lupaamaan uskollisuutta, kun juuri on ollut huoraamassa???
Pitää petetyn morsiamen vanhempineen alkaa vetää polttareiden järjestäjät taloudellisista menetyksistä KÄRÄJILLE, niin oppivat, ettei huoraamiselle perusteta avioliittoja!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad981663- 541093
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4341064- 169995
- 57792
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126772- 83710
- 51698
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38665- 57661