sähköposti

en ole päässyt sähköpostiin 10 pv:n aikana, ei voi maksaa nettiyhteyttä, kun lasku tulee suomi24 postiin ?
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,
voisitko kuvailla vikatilannetta hieman tarkemmin? Saatko jonkunlaisen vikailmoituksen? Mitä sivulla näkyy, kun yrität kirjautua sähköpostipalveluun?

Kun vastaat näihin kysymyksiin, voimme lähteä selvittelemään tilanteen taustoja.

Terveisin,
Piia
Suomi24

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harrita kirjoitti:

en ole päässyt sähköpostiin 10 pv:n aikana, ei voi maksaa nettiyhteyttä, kun lasku tulee suomi24 postiin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu