Kevät tulloo

on mahtavaa tulee kesä saa survoutua 3numeroo liian pieniin speedoihin no oli ne sopivat mutta pahapöhö mistälie tullu no yltää pippeli lahkeeseen viimeinki eli plussaa seki ;-)
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mie taas survon xl peräpään m kokoisiin shortsiloihin ,ukkoien peät keäntyy poes sijoiltaan ja speedot räjähtelöy keskeltä kaheksi. sit mie tissilöt survasen tytöntytön napapaetaan,visvat valuu ukkoloen suupielist ja gorollat pöllähtäö mehtähallituksen puolel ja mopomiehet täräyttelöö lyhtypylväisii.

Äänestä
  • hyvä bylleröidään muiden riemuksi oi kulta tuntuu ihanalta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


speedo -3 kirjoitti:

on mahtavaa tulee kesä saa survoutua 3numeroo liian pieniin speedoihin no oli ne sopivat mutta pahapöhö mistälie tullu no yltää pippeli lahkeeseen viimeinki eli plussaa seki ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu