Katso: http://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/7746941
Tilava 78 neliöinen Rivitalokolmio lähellä palveluja, järvelle 300m. Remontoitu taloyhtiön saunatilat, varastotilat kaikki hyvässä kunnossa. Nyt asunto myydään edullisesti. Pääset nyt pikkurahalla kiinni omistus asuntoon. Siirrytty edulliseen maalämpöenergiaan.
Näyttö sopimuksen mukaan.
Hyväkuntoinen kolmio Kolhinselän vesistön läheisyydessä. Taloyhtiössä on siirrytty maalämpöön joten hoitokustannusten odotetaan tulevaisuudessa laskevan huomattavasti. Suojaisalla takapihalla tilava terassi.
Myyntihinta: NYT puoleenhintaan 39 500€ (n.500€/m2) ! (Alkup. hinta 79 970,00 €)
Hoitovastike: 269,22 €/kk "öljykaudelta" (Alentuneet kulut eivä vielä ole tiedossa, maalämpöä on käytetty vasta muutama kuukausi)
Vesimaksu: 15,00 € hlö
Autosähköpaikka 2,50e
Lisätiedot
Takapihan terassi
Keittiön varustetaso:kaapistot, liesituuletin, astianpesukonevaraus, jääkaappipakastin
WC:n ja pesutilojen varustetaso: suihku, pesukoneliitäntä, kaapistoja
Asunnon säilytystilat:komeroita, lämmin varastokomero
Tontin pinta-ala:12 100 m² (1,2 ha)
Autopaikat:18
Yhteiset tilat: -tekninen tila, -saunaosastot (2kpl), -pesutupa, -varastotilat
Remontit: öljysäiliöiden uusinta 2008, jätekatos 2009, b-talon pihan parannus 2010, autopistokepaikkojen uusinta 2010, kattoremontti 2011, siirtyminen maalämpöenergiaan 10/2012
Lämmitys:Maalämpö Alentuneet kulut eivä vielä ole tiedossa.
Rakennusmateriaali:betoni
Kattotyyppi:aumaikatto
Palvelut:
Päiväkoti Pankki Apteekki Terveysasema Linja-autoasema Kauppa, huoltoasema ja posti Hallin yhtenäiskoulu Palvelutalo Seurakuntatalo n.1km, Suomen erikoisin erikoistavaratalo n. 3km
Mainio sijainti järven lähituntumassa,
Hallin keskusta 1km ,
Jämsä 20 min/20km,
Himos vapaa-ajankeskus 30min/30km,
Mänttä 30min/25km,
Orivesi 30min/40km
Linja-auto: Halli-Mänttä ja Halli-Jämsä
Liikenne: Pikavuoroja Tampere 1h/80km-Halli-Jyväskylä 1h/80km
Katso Street view: maalaa linkki ja siirry tai kopioi ja siirrä url
http://goo.gl/maps/YD1zy
Hinta: 1/2
Yhteystiedot: [email protected]
O: Rivitalo 3h+k 78m2 maalämpöenergia Jämsä, Halli keskusta Myydää
Rivarikolmio
3
427
Vastaukset
- teekkari2
Hei, etsimme Hallista vuokra-asuntoa kesäksi kahdelle opiskelijalle ja koiralle. Onko mahdollista vuokrata tätä asuntoa touko-elokuuksi vai onko tämä ainoastaan myynnissä?
- Hallilainen
Rivarikolmio kirjoitti:
No hei, onko vielä asunnon tarvetta?
Terveisin
- ari
Yhteystiedot: [email protected]Hei! Olen tästä asunnosta erittäin kiinnostunut, laitoinkin teille jo sähköpostia, mutta olisiko mahdollista tulla katsomaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1128049Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4047237Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804514Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294259Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032679- 1062435
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332425Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-02390Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202089Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11957