Pääsylipunhintaan nähden ko. messuilla on varsin vähän nähtävää.
Enemmän näkee kun käy paikallisessa rautakaupassa katselemassa.
Rakenna-Sisusta-Asu-messut liikuntahallilla
23
365
Vastaukset
- j-pennanen veli
ei se sinua liikuta kun et sinne mene,äiti ei missään nimessä laske sinua.
- Turhat messut
Yhden kerran on tullut käytyä. Ei kiinnosta toista kertaa mennä sinne "rahastettavaksi" olemattoman messun takia.
- 23423424
Ei kannata maksaa kun kinuatte liput vaikka talomyyjältä taikka rautakaupan myyjältä.
- manitpois567
Hölmöiltä rahat pois
- pettuleipäkansamessu
Kainuulaiset tyytyvät vähään.
Muutama esittelijä paikalla,niin maksavat siitä 12 ekee pääsymaksua.
- jokken joll
Mitä Pennanen tekee jautakaupassa? Junkkaa viemäjiputkee.
- 356734
Aina sinulla on tuo junkkaminen mielessä.
Sinun kannattaisi nimimerkki jokken joll mennä lääkärin puheille tuon pakkomielteesi kanssa.
- no---täh
Onkom siellä remontti-reiska? ja harttikainen? onko k-raudassa
- 0987654
Ei ole kuin jokken joll junkaamassa,omassa teltassa.
- maaginen näky
Jokken joll junkkaa teltassa pakkopaidassaan
- jokken joll
HUOM En ole jokken jol ojiginal vaan Junkkaji J-Pennanen oikeesti.Käytän jokken jollin ja muita nikkejä sekä junkkailen vasurilla samalla ja vastailen itse itselleni.
- oikeasti hoitaja
sinä jokkenjoll,jos luulet/kuvittelet,että tää on hauskaa sun junkkausjuttuja lukea,niin ejehdyt.LOPETA PASKAN JAUHAMINEN!!!!!!!!!!käyttäydy,kuin aikuinen tai lopeta kannanotto.Ärsyttää.Olipa ASIA mikä tahansa,niin tuollaisen pitää pilata koko juttu.HOMMAA OIKEASTI OIKEA LÄÄKITYS TAI LOPETA KOMMENTOINTI.
- Lehmän hermot
Hoitajalla taitaa olla pinna tiukalla kun näin kovasti karjahtelee. Kysäseppä kollegalta buranaa ja sipase bebantea ottaan niin helpottaa ja jos ei niin sitten se vaatii tujummat lääkkeet vaikka kahden viikon junkkaus kuurin.
- rakennasisustaasu
Lehmän hermot kirjoitti:
Hoitajalla taitaa olla pinna tiukalla kun näin kovasti karjahtelee. Kysäseppä kollegalta buranaa ja sipase bebantea ottaan niin helpottaa ja jos ei niin sitten se vaatii tujummat lääkkeet vaikka kahden viikon junkkaus kuurin.
ois tallintakana kontio sisu, minkälaisen asun tuosta saisi, pitänöö kävästä messuilla.
- mc-iiseet
Oikeasti hoitaja on oikeassa.
Jokken jollin jutut ei ole ollenkaan hauskoja. - 0908uio
mc-iiseet kirjoitti:
Oikeasti hoitaja on oikeassa.
Jokken jollin jutut ei ole ollenkaan hauskoja.Muuten oikeassa muttei tartte ketään haukkua vajakeiksi?.oikeasti hoitaja ei hauku ketään.
- vale hoitaja
Parempi kun lopetat itse, kaksilla ei hääviä hoitajia ole.
- jokken joll
Hoitaja junkkaa oikeasti.
- oikeasti hoitaja
mua oikeesti ärsyttää sun kaltaiset vajakit,jotka ette älyä hakeutua hoitoon.sun tapausta seuranneena ei edes burana auta.siiiiiiiiiiiisus saatana.
- ????????????????????
oikeasti hoitaja ei tule tänne haukkumaan toisia vajakeiksi, olet täysin väärällä alalla jos olet hoitajaksi ryhtynyt.
- jokken joll
Hoitaja junkkaa jokken jollia eilen viimmeksi.
- H.O.Runkman
Olisikohan se viisainta völjätä nyt nämä jokketi jolla ja j-pennanen tuonne liikuntahallin seinälle kaikkien mesuvieraidwn junkattavaksi ja ihmeteltäväxi!
- 74345589
Pennanen - tuo hikinen persereikä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1931422
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138913- 85872
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52801- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253667Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä330639Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,9636Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk57619- 53594