Homo ravintolat Hua Hin

Mistä Hua Hinistä löytyy homo-lesbo mestoja, niitä on mutta nimet unohtunut.
301160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Jo vuosien ajan Hua Hin on tullut tunnetuksi siitä että Bangkokilaiset homot menevät rentoutumaan Hua Hiniin. Tunnettuja homo ravintoloita ovat: Red Indian, Chico Bar, New Gay Bar ja Rookie Bar muitakin on. Myös homo ystävällisiä hotelleita on ainakin: Cabe Nidhra, V Villas ja Putahracha Resort. Soi Hua Hinillä on myös homo hieronta paikka Gaya exotic massage.
Marras-Joulukuussa 2014 Hua Hinissä järjestetään näillä näkymin kansainvälinen homojen tapaaminen, mutta sen tarkempi ajankohta ja muut tiedot selviää myöhemmin.

Äänestä
  • Hua Hin on todella meidän gay-miesten paratiisi, parempi kohde kuin Phuket ja Pattaya.

    Äänestä

  • Kannattaisi varmaan varata baan finlandista asunto vuoden 2014 joulukuuksi ajoissa koska hotellit varmaankin täynnä tuolloin.

    Äänestä

  • Paratiisi Hua kirjoitti:

    Hua Hin on todella meidän gay-miesten paratiisi, parempi kohde kuin Phuket ja Pattaya.

    huomattavasti pienempi muotoinen gay elämä huahinilla. Kyllä paras on mennä pattayalle siellä menoa piisaa ja jos lisää haluaa voi nopeasti siirtyä bangkokiin. Phukettia en suosittele kerran kävin ja petyin. Vuosien kokemuksella pattaya

    Äänestä

  • Paratiisi Hua kirjoitti:

    Hua Hin on todella meidän gay-miesten paratiisi, parempi kohde kuin Phuket ja Pattaya.

    Vain Hua Hinistä löytyy niin hyvät hinurijoukot, ette Aasiasta parempaa gaypaikkaa löydykään, Pattayaltakin ovat sinne lähteneet sen erinomaisuuden vuoksi, muuta siellä ei sitten erinomaista olekaan.

    Äänestä

Kiitos vastauksesta. Chico Barhan se oli jossa tapasin mukavia lepakkoja.

Äänestä
  • on siellä myös homoja ja ladyboytakin. Number 1 place. Liukkarit kannattaa ottaa suomesta mukaan.

    Äänestä

otsikko kertoo kaiken.

Äänestä

Ei ole lainkaan harvinaista ,että ladyboyt ryöstävät ja jopa pahoinpitelevät asiakkaitaan.

Äänestä
  • Kyllähän SE NYT aika harvinaista Thaimaassa on ... Tietenkin missä maailman
    kolkassa tahansa, jos yöaikaan umpihumalassa hortoilet ryöstöjä sattuu,. Mutta kaikkiaan Hua Hin on todella turvallinen paikka.
    Jollei etsimällä etsi ikävyyksiä, pahoinpitelyyn leidiboyt ei helposti edes ryhdy,
    Ei kuulu tyyliin.

    Äänestä

  • Tyylilaji - lady kirjoitti:

    Kyllähän SE NYT aika harvinaista Thaimaassa on ... Tietenkin missä maailman
    kolkassa tahansa, jos yöaikaan umpihumalassa hortoilet ryöstöjä sattuu,. Mutta kaikkiaan Hua Hin on todella turvallinen paikka.
    Jollei etsimällä etsi ikävyyksiä, pahoinpitelyyn leidiboyt ei helposti edes ryhdy,
    Ei kuulu tyyliin.

    Missä tahansa maailman kolkassa ei nyt vaan ladyboyta solkenaan vilise ;-)

    Suomalainen sinisilmäisyys on maailmankuulua.

    Äänestä

  • huahinonparas? kirjoitti:

    Missä tahansa maailman kolkassa ei nyt vaan ladyboyta solkenaan vilise ;-)

    Suomalainen sinisilmäisyys on maailmankuulua.

    Tuskin tästä aiheesta kannattaa väittelyä viritellä, alkujaan taisi olla kyse
    homobaareista ja niitähän maailmalta löytyy, enemmänkin kun
    Thaimaasta.

    Äänestä

  • Punasilmäinen kirjoitti:

    Tuskin tästä aiheesta kannattaa väittelyä viritellä, alkujaan taisi olla kyse
    homobaareista ja niitähän maailmalta löytyy, enemmänkin kun
    Thaimaasta.

    Kyllä Hua Hin on thaimaassa kuuluisa juuri ihanista gay ja lesbo baareistaan.

    Äänestä

  • Punasilmäinen kirjoitti:

    Tuskin tästä aiheesta kannattaa väittelyä viritellä, alkujaan taisi olla kyse
    homobaareista ja niitähän maailmalta löytyy, enemmänkin kun
    Thaimaasta.

    Tietenkin maailmalta löytyy enemmän homo/lesbo ravintoloita kuin Hua hinistä .Hua Hin on silti nimenomaan thaimaalaisten homojen suosikki kohde ja sen myötä myös länsimaalaiset homot käyvät siellä. Hua Hin on thaimaan suosituin homojen ja lesbojen lomakohde.

    Äänestä

  • Punasilmäinen kirjoitti:

    Tuskin tästä aiheesta kannattaa väittelyä viritellä, alkujaan taisi olla kyse
    homobaareista ja niitähän maailmalta löytyy, enemmänkin kun
    Thaimaasta.

    Hua Hin on Thaimaan kuuluisin gay kohde

    Äänestä

Suomalaisten suosimasta Tanawit hotlasta ulos ja suoraan 50 askelta. Silloin olet omiesi joukossa.

Äänestä
  • How many Boys ? ( Makkarat suussaan ) mahtaa löytyä Hua Hinniin matkustajien
    joukosta, enpä usko mitään tungosta koskaan nähneeni, Lopettakaa pelleily .
    Lapsellista leikinlasjua, ei ole faktaa vaan fiktioita.

    Äänestä

  • Taktaa / fiktiota kirjoitti:

    How many Boys ? ( Makkarat suussaan ) mahtaa löytyä Hua Hinniin matkustajien
    joukosta, enpä usko mitään tungosta koskaan nähneeni, Lopettakaa pelleily .
    Lapsellista leikinlasjua, ei ole faktaa vaan fiktioita.

    http://www.travelgayasia.com/gay-hua-hin/

    Lueppa täältä

    Äänestä

Tanjuska parka taitaa olla " unohtunut" jotain muutakin,
Onko lääkkeet mukana ...

Äänestä

Huahin on erittäin otollinen paikka homoille. Tavaratalojen kahviloiden
yläkerrassa on hyviä iskupaikkoja Suomi-hinttareille. . T. Mika

Äänestä

Niin mutta mistä ne homot sitten niinku oikeesti tunnistaa? Ku jotkut on minimekoissa ja eikä tiedä ennesku koittaa sillee oikeesti?! Siitähän ne taas suuttuu ja varmasti vetävät turpaan. Kyllähän nahkahousupojista näkee mutku ne muut? Täytyykö niiltä kohteliaasti kysyä että onks sulla munat? Mitä jos ne sit suuttuu siitäkin? Ne on aika skrodeja ja timmejä kundeja, oon kyllä nähnyt eikä niiden kaa oo leikkimistä jos ne oikeesti suuttuu?
Ja kuinka torjua ladyboyn kiihkeätkin lähentely- yritykset häntä loukkaamatta. Huomioon ottamatta jättäminenkin on näet loukkaus.
Pitäisikö vaan sitten alistua ja ryhtyä kielimoukeroille vaan mitä sanovat alan miehet? Uskon että sieltä Pattis- osastolta löytyisi alan asiantuntija jolta arvoisan ja asiantuntevan vastauksen saisin.
Nämä Hua- ihmiset vaikka siellä asuvat niin eivät varkulla osaa vastata näihin yksinkertaisiin kysymyksiin; miksiköhän ei ???

Äänestä
  • Se on sama, minkälaista suolenmutkaa sitä polokee.

    Äänestä

  • Hua Hiniin matkaajat tarkistavat jo helsinki-vantaan lentokentällä, kuka on pukeutunut sillai sivistyneesti niin kuin homot yleensä. Sitten he kutsuvat itseään jostain kumman syystä sivistyneiksi, siitä ne homot eroittaa. Muualle thaimaahan matkustavat osaavat pukeutua rennosti niinkuin lomalla pitääkin. Muotinäytökset ja matkailu ovat kaksi eri asiaa.

    Äänestä

  • vaatteissa ero kirjoitti:

    Hua Hiniin matkaajat tarkistavat jo helsinki-vantaan lentokentällä, kuka on pukeutunut sillai sivistyneesti niin kuin homot yleensä. Sitten he kutsuvat itseään jostain kumman syystä sivistyneiksi, siitä ne homot eroittaa. Muualle thaimaahan matkustavat osaavat pukeutua rennosti niinkuin lomalla pitääkin. Muotinäytökset ja matkailu ovat kaksi eri asiaa.

    Hua Hiniin matkustavilla on jo hki-vantaalla housujen etumus märkänä koska pidätyskykyä ei ole. Siitä ne juntit eroittaa.

    Äänestä

sanna vai susanna ja siinä ruottalainen hotelli s o suosittu

Äänestä

Tämä Hua on niin ihana paikka, sieltähän meille toisenmielisille löytyy aina kaipaamaamme viihdettä. Onpa aivan ihanaa kesälomalla päästä jälleen sinne, auvoisille poikkeavien paikoille. Kerran käväisin Pattayallakin ja se oli ensimmäinen ja viimeinen kerta, huonoa oli tarjonta meille moniseksuaalisille.
Toista on Huan ihana ja kaikelle seksuaaliselle poikkeavuudelle avoin paikka. Minulla on siellä kehittynyt tosi ikimuistoisia suhteita leikkuihin ja nyt aion näitä lammaslupilaisten hommiakin kokeilla.
Oi tätä onnea, kun jälleen Huaan saan saapua, suurin osahan meistä Thaimaan kulkijoista, jotka hieman poikkeavia olemme, suunnistamme aina Huan rientoihin ja pikku salaisuutena voin kertoa senkin, että siellä näissä omissa yhdyskunnissaan viihtyvät farangit ovat paljonkin näitä normaalisukupuolikuria moittivia lupejaan.
Kyllä ne Hualaiset osaavat!

Äänestä

Kyllä Hua Hin on meidän homo miesten temmellyskenttä. Viime reisulla 31 ladyboyta katsastin. Kivaa oli

Äänestä

Kävitkö red indianissa siellä on kuulemma hyvä meno. Itse en ole vielä Thaimaassa käynyt mutta helmikuussa menen juurikin sen gay myönteisyyden takia. Hua Hinistä puhutaan niin paljon DTMssä hyvää. Paras meno alkaa kuulemma klo 21.00 jälkeen.

Äänestä

Kyllä Red Indianissa tuli muutamana iltana käytyä ja seuralainen noukittua mukaan. Hyvä paikka vie terkkuja Khuei Jai Frang Finland lady boyt muistaa.

Äänestä

Onko tällä sektorilla mitään uutta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tanjuska kirjoitti:

Mistä Hua Hinistä löytyy homo-lesbo mestoja, niitä on mutta nimet unohtunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu