Mistä kunnon nainen?

Jonni83

Mistä löytää Bangkokissa kunnon naisen? Edellinen lähti kävelemään.

Mun harrastus on ryyppäämminen.

20

1032

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Thai reissar

      Kunnon naisen löydät helposti ja osallistuu hyvin harrastukeesi.
      Ei kun Nanalle vain, yritä katsella oikein laiha ja aneemisen oloinen, niin saattaa harrastukset täsmätä ja yhdessä voitte sitten kaikista mm. AIDS:n iloista nauttia ja ryyppääminenkin vähenee AIDSIn edetessä, joten säästät selvää rahaakin.
      Onnea vain sinulle....

    • vatkaaja25

      saat lainata mun muijaa nuudelinväännön välissä.

    • ppp8

      Sun harrastuksella voi olla vaikea löytää sieltä, täältä härmästä löytys kyllä akanrotkaleita jotka ryyppää, ja reilusti

    • Roope ryöväri

      Voi Jonny, eikö nettimyynti tuottanutkaan niin paljon, että täytyisi uusi elättäjä löytyä???
      Otan osaa!

    • Jonni83

      täytyy kohta palata myymään pesukoineita Suomeen jos ei ala naista irtoo.

      Ai nii vittu mutku oon juonu paluulippurahat.

      • LeidariLasu

        Tee kuten minäkin ja siirry leidareihin. Ne osaa myös ryypätä. Semmonen jolla on iso meisseli on paras IMO. :)


    • MonniPonni

      Noo mites jonnilla näinä päivinä menee? Onko naista löytynyt ja vieläkö viina maistaa?

    • f...k

      MITÄ viina voi MAISTAA.....

    • Mistä teitä juoppolo
    • aina löytyy

      Thaimaa on potentiaalinen kohde löytää mitä tahansa. Etkä ole itsekään kovin kummoinen.

    • Jonni83

      Mie oon nykyään HOMO

      • kau khwaai

        Mitäs tälle homppelille nykyään kuuluu?


    • Maukhang

      luodit viuhuu eikä saa pizzaa?

    • 28x...

      Minäkin tykkään ryyppäillä, varsinkin lomilla ollessani. Enkä ymmärrä miksi aloittaja haluaisi seurakseen kunnon naisen ? Eihän sellaisesta suhteesta mitään tulisi. Kannattaakin keskittyä huonotapaisiin naisiin jotka myös usein ovat kovia ryyppäämäänkin. Siitä se lähtee onni kukoistamaan yhteisen harrastuksen parissa. Kämpillä on niiden kanssa sitten kivaa tapella. Ovat ilkeitä ja sitkeitä sähikäisiä kännipäissään ja munille potkivat.
      Pattikselta muistan tapauksen kun avoinna olevan hotellihuoneeni kynnykselle rojahti turvalleen iso tatuoitu bodari. Minä siinä äijää auttamaan; oli suomalainen ja sanoi ottaneensa thaimuijaltaan turpaan. Sanoi saaneensa ennenkin. Kutsuin sisään ja paukkuja tarjosin. Siinä sitten rupattelimme ja hämmästelimme elämän kirjoa...

    • Thaimaan tuntija

      Ette taidakkaan olla oikein Thaimaan tuntijoita, jonni on kuulemma vahvistamattoman tiedon mukaan liittynyt Huan lammasporukoihin, koska sieltä saa elämälleen riittävää vastinetta.

    • unkkari

      Sun ois parempi vaan ryypätä ja runkata hotellihuoneessa ja
      sattuis vaikka seisomaan, ota oral jellyä avuksi.

    • lupien välttäjä

      Olipas hienoa, että arvostettu Hua Hiniin halajava unkkari on tätä oral jellyä, ilmeisen hyvin kokemuksin käyttänyt, senpä takia antaa kokeneena, kaiketikin lammaslupilaisena, arvokkaat suosituksensa, meille muillekin matkaajille.
      Tälläista ruhtinaallista, pyyteetöntä neuvontaa kaipaammekin ja erittäin tyytyväisinä vastaanotamme näitä lammaslupilaisten neuvoja, jotta osaisimme välttää kunnialla kaiken sen törkyyden, jonne unkkari meidät yrittää syöstä.
      Kiitos vain unkkari, nyt me, jotka emme oral jellyä, emmekä Huan viheriäitä lammasniittyjä kaipaile, tiedämme paremmin, miten niiltä vältymme.

    • vatkaaja25

      Jonni on kuulemma vetänyt itsensä narun jatkoksi

      RIP

    • Jonni83

      ny mie taas myyn pesukoneita savossa.

      kova meno hei hei.

    • Savonmuan Eki

      Keräskös ne kolehdin siulle palluulippuun, vae vanha äeteskö lunasti siut takaas savvoon?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      71
      2983
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      46
      2604
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2245
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2158
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1966
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      32
      1732
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1546
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1497
    9. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1319
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      27
      1308
    Aihe