marmaris 05 2013

onko marmarikseen lähtijöitä toukokuussa 2013? minkä hotellin valitsitte?
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ideal prime beach , Deturilta

Äänestä

hei.Valitsimme hotelli Örsmariksen , joka on miellyttävä pikkuhotelli kera ihanan henkilökunnan ja isäntäväen.Matkamme tänne samaan paikkaan on jo neljäs.Tykkäämme.

Äänestä

Käyty 12 kertaa,nyt kolmatta kertaa mennään Candaniin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


yksi3 kirjoitti:

onko marmarikseen lähtijöitä toukokuussa 2013? minkä hotellin valitsitte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu