11v synttärit=D

Eli 11v synttärit oon siis poika en tyttö. En oo oikein keksiny mitään että tarten apuu on tulossa n. 10 kaverii tyttöystävä että HELP!!!
2143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mahd paljo vaa alkoholii messii ni voisit saada silt su tyttöystävältäs

Äänestä

10v ja tyttöystävä.. Voi hyvää päivää :D en minä ainakaan mitään syntymäpäiviä koskaan ole jaksanut juhlia.. Tarjoa niille jotain limua, karkkeja ja sipsiä ja pelatkaa vaikka jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


10v poika XDD kirjoitti:

Eli 11v synttärit oon siis poika en tyttö. En oo oikein keksiny mitään että tarten apuu on tulossa n. 10 kaverii tyttöystävä että HELP!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu