Fantic 50cc suutin

ajellu nyt 80km ja tuntunu hyvältä mutta kaverit ketkä näistä mopoista jotai tietää ku ite en näissä mopojen kanssa mikää ammattilainen nii sanovat että käy liian laimeellla, onko siisä vakio suuttimen koko 72.5 kun moni väittää niin, mukana tuli myös 80 suutin.
23214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itellä fantic myös pihassa ja suutin vakiona 56 vai oliko 58, suosittelen ottaa alkukäyrän kuristukset pois ja vaihtaa suuttimen 80.-85 nii menee noin 80,

Äänestä

Paljon kulkee?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apinamies98 kirjoitti:

ajellu nyt 80km ja tuntunu hyvältä mutta kaverit ketkä näistä mopoista jotai tietää ku ite en näissä mopojen kanssa mikää ammattilainen nii sanovat että käy liian laimeellla, onko siisä vakio suuttimen koko 72.5 kun moni väittää niin, mukana tuli myös 80 suutin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu