Huomasinkin vuosien kuluttua, että veitikall ei ollutkaan sellaista aamuvalppautta kuin nuorena miehenä. Sitten tuli huomioita siitä, että kortsun laittamisen yhteydessä stondis kärsi ja aina ei jaksanut viedä yhdyntöjä loppuun. Ainoastaan pikkuisen alkoholia nauttineena spontaanit yhdynnät onnistuivat kuin armeija-ikäiseltä klopilta.
Teinkin seuraavia toimenpiteitä.
-Kävin mittauttamassa testosteroniarvot yksityisellä. (tuloksia odotellen).
-Ryhdyin syömään sinkkiä 30mg päivässä.
-Ryhdyin syömään 3 kynttä päivässä raakaa valkosipulia.
-Nousen sohvalta päivittäiselle 2km kävelylenkille.
Mitä mieltä olette olenko oikeilla jäljillä ongelmanratkaisussa? Kuinka pian voi odotella piristystä noiden kolmen alimmaisen osalta?
Stondis haparoi!
6
322
Vastaukset
- tanassa
Merkittävin tuossa listassasi on tuo sohvalta nousu, parantaa verenkiertoa mitä hyvä erektio vaatii. Myös ruokavalioon kannattaa kiinnittää huomiota, kaikki höttöruoka vähemmälle, mutta ei fanaattisena. Tupakka pois myös.
- sinkkiläinen
valkosipulin syönnillä ei ole tässä tapauksessa mitään merkitystä..ei se mikään taikarehu ole.
- Mr. Carlicerection
Kyllä valkosipuli on terveysrehu, vaikkakaan ei taikarehu. Kannattaa syödä.
- Sildenaflx
Valkosipulissa on vaan se huono puoli että jos se kulli nyt kovenee niin nainen pakenee kun henki haisee kauhealle. Tokihan voi sit vetää hanskaan omaks iloks henki haisten :)
- Sildenafilx
Kas. tämä palstahan sensuroi itse itseään :)
Eli jos kikuli kovenee ... jne :D
- fyfkfkhfkfkfkf
Noista kolmesta viimeisestä toi viimeinen lienee se paras keino, ja siitä sitten vähitellen pidentämään lenkkiä. Itse olen syönyt sinkkiä vuosia, ja valkosipuliakin suht usein, enkä ole huomannut niillä olevan vaikutusta erektioon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1792029- 1741743
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691608Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241403Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1031396- 1001047
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1541038Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c731027Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud228856Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,56810