Mitä teette näinä kylminä öinä kun tuntuu että Lucifer on kadonnut sydämestä kokonaan? Vaikuttaa siltä että se on hylännyt minut täysin.
Jeesus ja Jumala tuntuvat kovasti kutsuvat puoleensa, mutta minä en niitä hapannaamoja jaksaisi.
Olen yrittänyt etsiä Niksi-Pirkan sivuilta ohjeita, mutta siitäkään ei tunnu olevan apua.
Apua!
4
315
Vastaukset
- Kahannes Jostaja
Rock-musiikilla se tulee takaisin.
- Skeletors avocado
Johtuu uudesta metafyysillisestä vaihdosprosessista jossa skeletor korvaa kaikki höpö höpö meiningit.
suosittelen että juot hyvälaatuista kahvia, mokkamasterilla keitettyä. haluttaessasi voit makeuttaa hermesetaksella (sokeri pahaksi vambyyrihampaille). - Jeesus auttaa
Ehkä sulla on paljon esirukoilijoita, miksi vastustaisit Jeesuksen tuomaa palastusta ja todellista rauhaa elämääsi ?
- Skeletorismin ydin
koska oman kokemukseni mukaan "jeesuksen tuoma pelastus" ei johda todelliseen rauhaan. Maailmankatsomukseni mukaan (lähes) kaikki suuret uskonnot ovat poliittisia massanhallinta välineitä joiden tarkoitusperä ei ole koskaan ollut ihmisen onnellisuus.
En kuitenkaan tuomitse ketään joka on skeletorin tieltä eksynyt tai ei ole sitä vielä onnistunut löytämään. Toistaiseksi rajallisena mutta rajojaan venyttävänä olentona voin vain toivoa että ihmiset huomaavat sisäisen luurankonsa ja rakentavat salaisen käärmelinnan sydämeensä ja sitäkautta oppivat keittämään laadukasta kahvia.
Unohtakaa voimakasvit ja muistakaa 80 luvun piirretty luurankomies (se uudempi versio on ihan hanurista)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491378
- 55802
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe39725- 80617
- 47617
Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39586Ihana juhannusperinne
Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa31582Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...53581Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi49567- 32540