Olen 50 mies ja minua vaivasi sellainen väsymys ja yleinen haluttomuus, eikä värkitkään toimineet ihan entiseen tapaan. Emäntä oli jo vuosia tilaillut "lakeuden shamaanin" sivuilta valmistetta, joka jelppaa kuulemma haluttomuuteen ja vaihdevuosiongelmiin. No hänpä tilasi minulle kk-kuurin nuijamiesvalmistetta. Yllätyksekseni aine toimi ja nyt taas minäkin. Nykyään otan kk-kuurin n.3-5 kertaa vuodessa. Kolmikymppinen poikanikin käyttää samaa ainetta, mutta olettaakseni vaan saadakseen lisäpotkua elämäänsä, mutta jokainen tarpeensa mukaan.
Sain apua orastavaan impotenssiini
5
790
Vastaukset
- ollikainen2
Mistä sitä saa? Nettikauppa tms? Onko tyyristä?
- Landser66
Itse olen käyttänyt saman nuijamiesjauhon ärhäkämpää versiota nuijamies extra strongia ja minulla se toimii. Varsinaista impotenssia minulla ei ollut, mutta hankaluuksia kovettua toisinaan. Varmuutta ja jossain määrin jopa suorituskykyä olen saanut lisää.
Hinta ei ole halpa, muttei tuloksiin nähden kohtuutonkaan.
Löytyy kotisivut ja hinnat
http://lakeudenshamaani.nettisivu.org/ - heka711
Kiitosta vinkistä. Tilasin kokeeksi myös satsin sitä ekstra strong jauhetta ja pakko sanoa, että maku ei ollut nautinnollinen, suorastaan kamala, mutta lopputulos 6 päivän käytön jälkeen oli iso ja iloinen yllätys. Minusta tuntuu, että se jauhe parantaa muutenkin suorituskykyä, kuin sänkypuolella.
- 1toht. tolonen...
terveellisin ja halvin keino on nauttia maapähkinöitä ½dl päivittäin, sisältää argiinia ja lisää verenkiertoa laajentamalla verisuonia. Pähkinöitä saa kuorittuna ja suolapaahdettuina n 5.20 € kg X-ra tuote S-ruokakaupoista. Vaikutus alkaa muutamanpäivän viiveellä ja kesto on taattu vaikka et ota moneenpäivään. Itse hienonnan pähkinät ensin (sulaa helpommin) ja sekoitan niihin marjoja, porkkanaa ja baania..on muuten hemmetin tuhtia tavaraa ja halut on mahtavat ympäri vuorokauden, ja mikä yllätys...unilääkkeenäkin toimii.
- xx&xx
"halvin keino on nauttia maapähkinöitä ½dl päivittäin"
Ei mitään vaikutusta, kokeltu on... sanoisin että jos uskoo niihin niin voi olla että on jollekkin apua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332263- 1231936
- 771591
- 1601222
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671217- 611046
- 481043
- 641004
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62927Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t29925