Numeron korotus

Rx350

Kevät oli jo pitkällä ja oli aika jolloin alkoi päättöarvosanojen antaminen. Palautin matikan kokeet ja sain heti kysymyksen : "Voiks tän uusii?" ja vastasin kyllä. Tunnin jälkeen Jutta kysyi "Mikko voiko tehä sen tänään?" Katsoin kalenteria ja sanoin " Vaikkapa jos sitten myös osaat ne." Jutta vakuutti heti että osaa ne.
Iltapäivällä muut lähtivät kotejaan kohti kun jäin odottamaan Juttaa, joka saapui myöhässä. Hän haiskahti tupakalle ja arvasin hänen käyneen röökillä. Kun oli mennyt 15 minuuttia hän kysyi "Voitko tulla vähän neuvoo?" ja menin katsomaan. Yllätyksekseni hän ei ollut osannut yhtään mitään. Sanoin että taitaa nyt jäädä toi viitonen todistukseen jolloin Jutta tuli viereeni ja kuiskasi korvaani "Olisiko muita keinoja numeron parannukseen?" ja jatkoi heti "Aattelin että Mikko vanhana miehenä saattaisi nuorta naista olla vailla."
Vastasin " En voi oot vasta 16-vuo.." jolloin Jutta korjasi "17-vuotias jäin kerran luokalle" ja koitin sopertaa" mutta kun..." samassa Jutta veti toppiaan sen verran ales että rinnat tulivat näkyviin. Juttalla oli ikäisekseen isot rinnat ja aika hyvä peräkin. Hänellä oli mustat farkut ja musta toppi.
Silloin alkoi kulli näyttää elon merkkejä ja sen Juttakin huomasi ja sanoi " Katos vaan kalu onkin jo juhlakunnossa." Sanoin himoissani Jutalle " Selvä hoidetaampa se numero ylöspäin." "Hienoa" Jutta tokaisi.
Siirryimme luokan perällä olevaan varastoon jossa on kemian ja biologian tavaroita. Kävin istumaan tuoliin ja kysyin " Entä ehköisy kondomilla vai hoidatko itse?" Nopeasti Jutta vastasi" Hoidan ite ku tuntuu paremmalt ilman kortsuu." Avasin vyöni ja käskin Jutan töihin."Oho sulhan on iso"hän suorastaan huudahti. Aluksi hän vatkasi kulliani , ja alkoi nuolemaan terskan päätä. Ai kun tuntui hyvältä. Jutta alkoi imemään kalua kunnolla. Hän ei ollut ensikertalainen sen huomasin heti.Hänen kielensä tuntui uskomattomalta. Käskin hänen lopettaa ja mennä tuoliin. Riisuin hänet kokonaan alasti ja aloin nuolemaan kiimasta valuvaa teinipillua. Pillun maku tuntui upealta suussani varsinkin kun olin koulussa. Käskin hänen ottaa tukea pöydästä sillä aioin panna häntä takaa päin. Laitoin kyrvän pään pillun suulle ja painauduin hitaasti sisälle. Jutta alkoi huohottamaan. Kun aloi panemaan vauhdilla hän aloitti kunnon kiljumiset. Tuntui hyvältä saada nuorta tiukkaa pillua vaihteeksi. Hänen rintansa notkuivat tahdissa mukana ja yhtäkkiä hän huusi: " Mä tuuuunn....aaaaaaahh" Hän ei meinannut pysyä pystyssä orgasmin takia, mutta sehän ei menoa haittaa. Nostin hänet pöydälle ja hän sanoi " Toi tuntu hyvälle" ja samassa kiljaisi kun painauduin yhdellä pikaisella työnnöllä sisälle. Panin häntä ja hieroin rintoja ja pian hän tuli taas. Annoin hänen imeä munaani hetken ennen kuin taas jatkettiin. Hän ratsasti päälläni jolloin tunsin kuinka lasti lähti liikkeelle. Spermat roiskusivat hänen ratsastaessaan. Hän nuoli minut puhtaaksi ja minä hänet. Puimme päällemme ja totesin että " Kyllähän se taitaa nousta se arvosana." Johon Jutta jatkoi " Seuraavaks sitte Fysiikan numero ja ehkä yks toinenki ois tulossa." Tyytyväisenä lähdin hakemaan vielä kupin kahvia ja olin lähdössä kotiin kun autollani oli reksi odottamassa...

1

2152

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vähän laittoo

      Ensivaikutelma: sekava, eikä tiedä, että kuka on kuka. Kappalejakoakin voisi miettiä. Jos tarina oli hyvä, niin nyt se jäi saavuttamatta ainakin minut, kun en voinut lukea sitä.

      Voitko vähän selkeyttää? Luetaan sitten! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      273
      1096
    2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      890
    3. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      236
      880
    4. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      98
      841
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      73
      758
    6. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      90
      752
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      107
      649
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      566
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      541
    10. Nyt kyllä nainen otetaan tosissaan

      ja tutustutaan kunnolla toisiimme. Ei silleen luulojen tai juorujen perusteella, vaan kuunnellen toisiamme kiirehtimättä
      Ikävä
      25
      429
    Aihe