Numeron korotus

Rx350

Kevät oli jo pitkällä ja oli aika jolloin alkoi päättöarvosanojen antaminen. Palautin matikan kokeet ja sain heti kysymyksen : "Voiks tän uusii?" ja vastasin kyllä. Tunnin jälkeen Jutta kysyi "Mikko voiko tehä sen tänään?" Katsoin kalenteria ja sanoin " Vaikkapa jos sitten myös osaat ne." Jutta vakuutti heti että osaa ne.
Iltapäivällä muut lähtivät kotejaan kohti kun jäin odottamaan Juttaa, joka saapui myöhässä. Hän haiskahti tupakalle ja arvasin hänen käyneen röökillä. Kun oli mennyt 15 minuuttia hän kysyi "Voitko tulla vähän neuvoo?" ja menin katsomaan. Yllätyksekseni hän ei ollut osannut yhtään mitään. Sanoin että taitaa nyt jäädä toi viitonen todistukseen jolloin Jutta tuli viereeni ja kuiskasi korvaani "Olisiko muita keinoja numeron parannukseen?" ja jatkoi heti "Aattelin että Mikko vanhana miehenä saattaisi nuorta naista olla vailla."
Vastasin " En voi oot vasta 16-vuo.." jolloin Jutta korjasi "17-vuotias jäin kerran luokalle" ja koitin sopertaa" mutta kun..." samassa Jutta veti toppiaan sen verran ales että rinnat tulivat näkyviin. Juttalla oli ikäisekseen isot rinnat ja aika hyvä peräkin. Hänellä oli mustat farkut ja musta toppi.
Silloin alkoi kulli näyttää elon merkkejä ja sen Juttakin huomasi ja sanoi " Katos vaan kalu onkin jo juhlakunnossa." Sanoin himoissani Jutalle " Selvä hoidetaampa se numero ylöspäin." "Hienoa" Jutta tokaisi.
Siirryimme luokan perällä olevaan varastoon jossa on kemian ja biologian tavaroita. Kävin istumaan tuoliin ja kysyin " Entä ehköisy kondomilla vai hoidatko itse?" Nopeasti Jutta vastasi" Hoidan ite ku tuntuu paremmalt ilman kortsuu." Avasin vyöni ja käskin Jutan töihin."Oho sulhan on iso"hän suorastaan huudahti. Aluksi hän vatkasi kulliani , ja alkoi nuolemaan terskan päätä. Ai kun tuntui hyvältä. Jutta alkoi imemään kalua kunnolla. Hän ei ollut ensikertalainen sen huomasin heti.Hänen kielensä tuntui uskomattomalta. Käskin hänen lopettaa ja mennä tuoliin. Riisuin hänet kokonaan alasti ja aloin nuolemaan kiimasta valuvaa teinipillua. Pillun maku tuntui upealta suussani varsinkin kun olin koulussa. Käskin hänen ottaa tukea pöydästä sillä aioin panna häntä takaa päin. Laitoin kyrvän pään pillun suulle ja painauduin hitaasti sisälle. Jutta alkoi huohottamaan. Kun aloi panemaan vauhdilla hän aloitti kunnon kiljumiset. Tuntui hyvältä saada nuorta tiukkaa pillua vaihteeksi. Hänen rintansa notkuivat tahdissa mukana ja yhtäkkiä hän huusi: " Mä tuuuunn....aaaaaaahh" Hän ei meinannut pysyä pystyssä orgasmin takia, mutta sehän ei menoa haittaa. Nostin hänet pöydälle ja hän sanoi " Toi tuntu hyvälle" ja samassa kiljaisi kun painauduin yhdellä pikaisella työnnöllä sisälle. Panin häntä ja hieroin rintoja ja pian hän tuli taas. Annoin hänen imeä munaani hetken ennen kuin taas jatkettiin. Hän ratsasti päälläni jolloin tunsin kuinka lasti lähti liikkeelle. Spermat roiskusivat hänen ratsastaessaan. Hän nuoli minut puhtaaksi ja minä hänet. Puimme päällemme ja totesin että " Kyllähän se taitaa nousta se arvosana." Johon Jutta jatkoi " Seuraavaks sitte Fysiikan numero ja ehkä yks toinenki ois tulossa." Tyytyväisenä lähdin hakemaan vielä kupin kahvia ja olin lähdössä kotiin kun autollani oli reksi odottamassa...

1

2082

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vähän laittoo

      Ensivaikutelma: sekava, eikä tiedä, että kuka on kuka. Kappalejakoakin voisi miettiä. Jos tarina oli hyvä, niin nyt se jäi saavuttamatta ainakin minut, kun en voinut lukea sitä.

      Voitko vähän selkeyttää? Luetaan sitten! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      104
      2617
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      101
      1677
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1515
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1226
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      22
      1028
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      44
      921
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      119
      896
    9. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      336
      820
    10. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      813
    Aihe