Kuinka silverlight toimivammaksi?

Voiko silverligtiä säätää jotenkin, että kuvan nykimisen saa loppumaan tai edes vähenemään?
589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaihda nettiliittymäsi nopeammaksi.

Äänestä

Ei, mutta voit ostaa nopeamman tietokoneen tai nettiliittymän.

Äänestä
  • eihän nettiliittymiä osteta, nehän vuokrataan, kk kerralaan, tietynmittasina sopimuksina, näin ainakin ymmärän asian.

    Äänestä

  • höh... kirjoitti:

    eihän nettiliittymiä osteta, nehän vuokrataan, kk kerralaan, tietynmittasina sopimuksina, näin ainakin ymmärän asian.

    No vuokraa sitten nopeampi netti jos niin onistuu...

    Äänestä

  • höh... kirjoitti:

    eihän nettiliittymiä osteta, nehän vuokrataan, kk kerralaan, tietynmittasina sopimuksina, näin ainakin ymmärän asian.

    Voi sitä joutua ostamaan paremmat linjat jos asuu jossain perähikiällä minne ei kulje kuin kirjekyyhky ja paukkulanka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei nörtti kirjoitti:

Voiko silverligtiä säätää jotenkin, että kuvan nykimisen saa loppumaan tai edes vähenemään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu