Tuli yllättäin leski mies mun elämän. Miten näet sen? Ei vielä tavattu.
4 smile
Molemmat vaaleat
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mennyt:
Jokin peräti mullistava tieto tullut. Mutta se, miksi tähän liittyy ristiverinen nainen (ellet itse ole sellainen...) jotakin työasioissa nyt tarkkaavaisuutta vaativaa ollut. Kohtalon pyörä raksuttaa sinulle tulevaisuuden suunnitelmien suhteen..
Nyt:
Jonkin ystäväsi, jota joka päivä et tapaa, oot alkanu valmistautua kotihommeleihin ja tää muutos on aika isokin, jopa niin iso, että sulle tulee täysin puun takaa kutsu johonkin tilaisuuteen
Tulee:
Aineelliset asiat kunnossa, vaikka haasteitakin on.. Tulossa myös piristäviä uutisia ja sä ihan oikeutetusti mietit, joko alkais tälläämään tanssikenkiä jalkaan..
Joku juttu tääl on, joka kotiasioissa liittyy johonkin ystävääsi, joka ehkä hakee eroa? Joka tapauksessa tässä on myös virkamies ja se hallihtee sun ajatuksias aika paljon. Tää ei oo ikään uus juttu.
Jotakin inhottavaa tulee, josta suutut kunnolla, se kysyy sulta tahdonlujuutta, kun se tulee niin äkki arvaamatta, mutta heti perään tulee uutisia, jotka saavat sut tyyntymään.
Sun pitää vaan ratkasta, suostutko selkäänpuukotettavaksi, joku tilanne täällä on aika liikahteluherkkä ja muuttuu koko ajan ja pistää sut tekemään valintoja. Älä menetä toivoasi, sillä kaikki onnistumisen avaimet ovat sinulla, mikä liittyy tulevaisuuden suunnitelmiisi. Silti sua ahistaa kun niin hirveesti pohdit kaikkea. Täällä on joku vaalea nainen ja vaalea mies ja aurinko niitten välissä?????
Rahasopimus asioissa kannattaa nyt olla kaukaa viisas, eikä olla liian sinisilmäinen. Stressiä rakkaasta ja joku hirveen vaikea juttu, voi olla et joku sun läheinenkin sairastuu näihin maailmalta kantautuviin sairauksiin. Aika kova flunssakausi on ollu nyt ainaki täällä päin, joten elä hötkyile..
Jotakin täällä sulle ehdotellaan, jotka toisivat muutoksia tilanteeseen, mut ku sä nyt vaan tuijotat siihen, miten sä asiat ajattelet. Hyväksy tosiasiat ja suo itsellesi rauha.
Täällä on joku vaalea aikuinen mies (Tiijä sit.., onko tää se herrasmies ku on saanu sydämes läpättämään...) ja sydämiä alkaa sinkoilla, etenkin kun kuulet jotakin oikeinkin mieluisaa. Alat haaveilla ja syystäkin saat olla ylpeä voitostasi, jonka eteen niin paljon olet vaivaa nähnyt! Kilpailusta huolimatta menestystä ja vaikka täällä joku kolmas pyörä väliin ajattelee änkeävänsä, säilytät mielenrauhasi.
sit ihan viimeseks.., joku eri paikkakunnalta oleva ristiverinen aikuinen mies ja joku hirvee taakka jota ryhdyt kantamaan.
Jotenkin nyt en oikein saa mistään kiinni ja tuntuu että kaikki on hirveen negatiivista, ehkä nää mun omat fiilikset liikaa tulee noihin juttuihin, joten jos jotakin saat, ni ihan hyvä, mut elä MISSÄÄN NIMESSÄ masennu!
Taidan pistää toho pitkäkseni. Jotenki on voimat täysin loppu..