julkimoiden aviomies/vaimo

miksi niillä pitää olla helvetin moinen ikäero?kuten lolo odo whatever niin sen ukko on melkein 60 ja itse on hieman yli 30. menee yli hilseen täytyy sanoa
1677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mutta rahalla saa ja hevosellä pääseee, sanotaan.

Mitä jos itse olisit 60 vuotias taata, ja himot jylläisi edelleen? Massia olisi, ja pimujakin pörräisi ympärillä...Tekisit saman kuin moni muukin, hankkisit nuoren eukon kainaloon isolla rahalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paprikachili kirjoitti:

miksi niillä pitää olla helvetin moinen ikäero?kuten lolo odo whatever niin sen ukko on melkein 60 ja itse on hieman yli 30. menee yli hilseen täytyy sanoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu