Apart Blue Heaven, onko rauhallinen?

Lapsia mukana, mihin varaudutaan?
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mukavaan matkaan!

Äänestä

Hotelli siisti,isot kaksiot,sohvasta saa pedit lapsille (kahdelle).Aulassa pieni leikkinurkkaus. Pihalla hieman nurmikkoa leikkimiseen.Melkein vieressä 25 katu,joka on todella vilkas.Lyhyt matka keskustaan.Aivan lähellä on paljon kauppoja ja ravintoloita,joten välttämättä ei tarvitse mennä keskustaan.Hotellissa kohtuullisen hyvä varustus puuronkeittoon yms.Parvekken kaiteet aika korkeat,aivan pienet ei yletä kiivetä yli.Enempi kuitenkin aikuisten hotelli.Ei mitään liukumäkejä tms.Olimme toissa kesänä ja silloin iltaelämä allasbaarissa ei ollut häiritsevää,vaikka huoneistomme oli 2kerroksessa altaan puolella.Kokonaisuutena ihan hyvä hotelli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lomailija kirjoitti:

Lapsia mukana, mihin varaudutaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu