Ikkunakoriste (homo)

Kumipoju87

Laiva oli lähtenyt Tukholmasta ja ilta hämärtyi ulkona laivan lipuessa saaristossa. Nyt olisi hyvä hetki toteuttaa omaa pientä ohjelmaa ennen illan muita menoja ja tunnelma oli jännittynyt siitä, mitä seuraavaksi olisi ohjelmassa hytissä.

Heitin bokserit sängylle ja pukeuduin mustiin kumisiin alushousuihin sekä käsiini kiinnitin rannekahleet. Asetuin verhoin suojattujen isojen ikkunoiden eteen kasvot ulospäin ja rannekahleiden läpi pujotettiin hihnat, jotka kiristettiin ikkunoiden molemmin puolin oleviin tolppiin. Nopealla nykäisyllä hihnat olivat sopivan kireällä ja minä niiden välissä täysin käytettävissä. Lopuksi vielä pääni yli tuotiin iso musta suupallo, joka kiristettiin suuhuni täyttäen sen ja suustani pääsisi vain epämääräistä yninää. Tunsin olevani aivan kovana ollessani avuttomassa tilassa ja toisen vallassa, enkä varmasti hetkeen olisi saamassa runkkausta painetta helpottamaan.

Selkäni takana kuului vaatteiden kahinaa ja vangitsijani ilmestyi vierelle vaatteet päällä ja tokaisi lähtevänsä hakemaan paukkua baarista jättäen minut odottamaan.

- Saatkin nauttia hieman saaristomaisemista hetkisen aikaa, älä karkaa mihinkään.

Verhot edessäni vetäistiin auki ja sydämeni alkoi jyskyttämään oltuani kenen tahansa nähtävillä ikkunakoristeena isojen ikkunoiden takana suojanani vain pelkät alushousut. Saatoin nähdä, miten laiva lipui todella lähellä rantaa ja laivan ohittaessa rannalla olevia rakennuksia, voisi joku nähdä tämän leikin tuotoksen. Rimpuileminen olisi täysin turhaa ja alistuin olemaan kiltisti tarjolla sen aikaa, että hän keksisi uusia metkuja. Hytin ovi takanani napsahti lukkoon ja jäin hyttiin yksikseni ”maisemia katselemaan”.

Kului tovi ja ovi rapsahti auki sekä kuulin naurua ja kommenttia siitä, että täällä on näppärästi paketti tarjolla, jota ei voi hyttipalvelustakaan tilata. Nopeasti hän riisuutui pelkille boksereille ja istahti vieressäni olevalle tuolille nauttimaan juomastaan ja näkymistä ilman minkäänlaista kiirettä, olisihan se sääli päästää vanki paineistaan liian nopeasti. Sain vain muutamia kiusoittelevia puristuksia penikseen kumipaketissaan ja pakaroiden kourimista. Olisin tehnyt mitä vain, että olisin saanut jo tulla.

Lopulta hän sai juomansa valmiiksi ja hän tuli selkäni taakse hyväilemään kiusoitellen nännejäni puristellen ja drinkistä jääneillä jääpaloilla, hieroen pullottavaa etumustani ja hieroi omaa penistään pakaroitani vasten. Kiusoittelu ei yhtään helpottanut oloani ja parhaani mukaan yritin tarjota peppuani hänen käyttöönsä. Lopulta se tuotti tulosta ja tunsin käden sukeltavan alushousuihini runkkaamaan penistäni ja vastasin tähän kiitoksellisella yninällä, saattaisin jopa kohta päästä huipulle. Olin jo täysin unohtanut olevani julkisesti näkyvissä ikkunan kautta ulos. Ote peniksestäni irtosi muutaman runkkausliikkeen jälkeen ja jäin rimpuilemaan lisää.

Käteni vapautettiin hihnoista hetkiseksi, jotta minut saatiin käännettyä toisinpäin ja asetettu polvilleen lattialle. Hän toi penkin aivan eteeni ja istui siihen laskettuaan omia boksereitaan alemmas. Edessäni oli koholla kiimatippojen liukastama patukka, josta tiesin edessä olevan suuhoitoa. Parhaani mukaan ahmaisin patukan suuhuni ja aloin liikuttamaan sitä suussani sekä välillä nuolin sen vartta pitkin lipaisuin. Tästä vangitsijani näytti nauttivan huokaisujen kuuluessa yläpuolelta ja käden hivuttauduttua painamaan päätäni yhä syvemmälle peniksen tunkeutuessa kurkkuuni. Suljin silmäni ja nautin täysin tunteesta ollessani hänen käytettävissään ja suolaisen kiimaliman maistuessa suussani.

Lopulta sain käskyn nousta lattialta takaisin ylös ja minut käännettiin jälleen kasvot ikkunaan päin, olisin taas kenen tahansa nähtävissä. Housujani raotettiin edestä sen verran, että sinne lorautettiin liukkaria saaden housut aivan mielettömän liukkaiksi ja liukkari levisi niiden sisällä myös syvemmälle pakaroiden väliin. Lelupussin rapinasta päätellen joutuisin kokemaan jälleen jotain uutta ja hytin vessasta alkoi kuulumaan veden lorinaa. Hetkisen päästä hän saapui taakseni asettelemaan silmäsidettä ja yhdellä nopealla vetäisyllä hän laski alushousut alemmas.

2

1401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kumipoju86

      Sydämeni suorastaan jyskytti ollessani tiedoton, mitä hänellä on kädessä ja mitä hän on suunnitellut seuraavaksi. Yhtäkkiä tunsin jotain pehmeää ja lämmintä, joka ympäröi penikseni ja koko kehoni jännittyi tästä aistimuksesta. Tajusin sen olevan mukaan otettu flesu, jonka kanssa hän tulisi minut raiskaamaan ja saattamaan huipulle. Samalla hän työnsi ison ja lämpimän patukkansa liukkarin liukastamien pakaroideni väliin ja alkoi työnnellä itseään minua vasten. Oloni oli rietas ja sanoinkuvaamaton hänen patukan tuntuessa tulikuumalta pakaroiden välissä ja flesun imuttaessa tauotta penistäni sisään ja ulos. Huohotukseni suupallon takaa voimistui joka hetki orgasmin lähestyessä ja työnsin itseäni häntä vasten, kunnes sain rajun orgasmin flesun sisään ja melkein lankesin polvilleni. Vangitsijani ei ollut vielä tullut sisääni tai itse tullut ja kuulin selän takaa litinää hänen runkatessa itseään huipulle. Eikä aikaakaan, kun hän karjaisun saattelemana roiskaisi mällinsä pakaroilleni ja selälleni.

    • kumi4

      mielenkitoinen tarina

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      191
      1330
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      51
      730
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      252
      622
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      597
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      574
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      570
    Aihe