Cha Wan Resort

thailala

Onko kellään kokemuksia kyseisestä resortista. Kesäkuussa menossa muutamaksi oäiväksi Krabille ja tätä harkitsin. Olis promohinta 6000thb neljä yötä. Ei sijaitse vissiin välittömässä meren rannassa, mutta se ei haittaa.

2

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jungle Park

      Oltiin tuolla muutama yö 3/2010 ja on todella ihastuttava ja viihtyisä pikku paikka. Erikoisuutena oli ainakin silloin, että halutessa tarjoilivat aamiaisen omalle terassille. Aamupala olikin melkoisen runsas ja maittava!

      Huoneet tosi siistejä ja suuria, terassi suuri, uima-allas pieni. Matkaa rantaan noin 500m, sijainti Ao Nangin ja Nopparat Tharan rajakohdasta katua ylöspäin.

    • thailala

      O.k. Luinkin tripadvisorista, että aamiaisen saa halutessaan tilata omalle terassille ja hotellin ruokia kehuttiin muutenkin. Hakusessa onkin pienehkö ja rauhallinen paikka, muutaman päivän rentoutumiseen ja palautumiseen. Kiitos vastauksesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      53
      3532
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      31
      2949
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2594
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      76
      2534
    5. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2232
    6. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      18
      2231
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      56
      1901
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1706
    9. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1603
    10. Kenet molemmat

      Sä haluat mies?
      Ikävä
      17
      1515
    Aihe