Dumpatkaa ne velttomunaiset miehenne tai hankkikaa edes viriili rakastaja.
Ongelmaa on ihan turha yrittää ratkoa kuukautta pidempää. Jos ongelma ei siinä ajassa korjaannu, peli on pelattu. Vaikka se hetkellisesti korjaantuisikin, on vaan ajan kysymys milloin ongelma tulee jäädäkseen. Ja sitä odottaessanne tuhlaatte vain turhaan elämäänne.
Ja jos sen rakastajan otatte, niin tehkää se sitten kanssa sille ukolle heti selväksi ellei sitten itsellenne salasuhde kuulosta kiihottavammalta. Muussa tapauksessa asiaa on turha piilotella. Sanotte vaan, että otan rakastajan koska susta ei siihen hommaan enää ole. Jos se sen takia sinut jättää, niin eipähän ollut pitämisen arvoinen.
Hei naiset!
Näin minä tein
3
349
Vastaukset
- itse huomannut
Olen samaa mieltä. Se on naisesta kiinni kiihotuuko mies. Jos nainen ei ole seksikäs, niin eihän sille mitään voi.
- turhapurot finskit
kyllä se on miehen päästä kiinni, harvoin niitä seksyjä miehiäkään suomessa näkee. Kaikki on ku samalla muotilla veistettyjä heti 40 täytettyään. No onneksi ei tarvitse mennä kuin ruotsiin , niin johan on naiselle silmänruokaa ja vähän muutakin.
- John the big holmes
Juu painukaa huorat sinne ruotsiin vaan päästään teistäkin helvetti eroon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1783600Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512512- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101129Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741070- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741