Dumpatkaa ne velttomunaiset miehenne tai hankkikaa edes viriili rakastaja.
Ongelmaa on ihan turha yrittää ratkoa kuukautta pidempää. Jos ongelma ei siinä ajassa korjaannu, peli on pelattu. Vaikka se hetkellisesti korjaantuisikin, on vaan ajan kysymys milloin ongelma tulee jäädäkseen. Ja sitä odottaessanne tuhlaatte vain turhaan elämäänne.
Ja jos sen rakastajan otatte, niin tehkää se sitten kanssa sille ukolle heti selväksi ellei sitten itsellenne salasuhde kuulosta kiihottavammalta. Muussa tapauksessa asiaa on turha piilotella. Sanotte vaan, että otan rakastajan koska susta ei siihen hommaan enää ole. Jos se sen takia sinut jättää, niin eipähän ollut pitämisen arvoinen.
Hei naiset!
Näin minä tein
3
377
Vastaukset
- itse huomannut
Olen samaa mieltä. Se on naisesta kiinni kiihotuuko mies. Jos nainen ei ole seksikäs, niin eihän sille mitään voi.
- turhapurot finskit
kyllä se on miehen päästä kiinni, harvoin niitä seksyjä miehiäkään suomessa näkee. Kaikki on ku samalla muotilla veistettyjä heti 40 täytettyään. No onneksi ei tarvitse mennä kuin ruotsiin , niin johan on naiselle silmänruokaa ja vähän muutakin.
- John the big holmes
Juu painukaa huorat sinne ruotsiin vaan päästään teistäkin helvetti eroon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2110815- 408057
- 1235201
- 693528
- 1103526
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi303483- 613370
- 333137
- 512450
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak341956