Aikaisemmin toiminut sovellus ei lähde käyntiin millään,yhden herjan mukaan näytönohjain ei tue jotakin DiectX.ää,toisen mukaan suositellaan sen lataamista jonka olen tehnytkin,olen päivittänyt,poistanut sovelluksen ja asentanut uudelleen mutta mikään ei näytä auttavan.Sovellukseen on näköjään tullut muutoksia ja laajennuksia.Osaisikohan joku neuvoa mitä pitäisi tehdä??
Google Earth jumittaa
neuvoton
2
103
Vastaukset
- kokokokokokokokokoo
mikä windows versiosi on?
kerro nyt edes jotain koneestasikin...- neuvoton
Kone on Fuijisu computers Siemens jossa Windws XP.Muisti-ym faktatietoa ei oikein käsikirjoista löydy. Ohjelma on aikaisemmin toiminut hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272717
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562187Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.241747- 1291538
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641298- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?711235- 891065
- 90989
- 128931