Kävin tänään ajamassa zzr 1200:n. Pyörässä oli Akrapovicin sliparit kiinni. Täytyy sanoa, että Kawasakin moottori tuntui huomattavasti tehokkaammalta kuin aiemmin koeajamani 1100xx. Tehoa löytyi järjettömästi millä tahansa kierrosalueella. Todella mahtava pyörä.
Kawasaki ZZR 1200 koeajo
9
1478
Vastaukset
- ValeRossi
Käyhän kokeilemassa vielä zzr1400. Samalla rahalla saat huomattavasti nykyaikaisemman ja tehokkaamman pelin. Eikä tarvi huolehtia nokkien kulumisesta.
- Mitä sitten?
Naapurin jormalla on isompi kuin Villellä.
- kunnon jööti
ja vielä isompi peli naapurin petellä joka ajaa busalla ja köyrii kawa poikien muijat.
- Ei Busalla kerkiä...
kunnon jööti kirjoitti:
ja vielä isompi peli naapurin petellä joka ajaa busalla ja köyrii kawa poikien muijat.
Naapurin Pete ajaa siis edelleen 90-luvun tekniikkaan perustuvalla pyörällä?! Alkaa olemaan hidas tämä Busa nykykriteerien mukaan. Ja painava ja kömpelökin vielä.
- Tiger1050
Joo, busan kiviaikainen moottori alkaa olla pakko turbottaa jos meinaa liikenteen mukana pysyä. Sen verran ylinopeuksia tuolla autotkin nykyään ajelee.
- hjjjjkgghgk
kawa 1440 cc bussi jotai alle 1300
- Anonyymi
ZX-12R kawa ni ei tehot heti lopu uujee
Pikkase tiheempi välitys ja lievä viritys ni on mukava peli ja kortti lähtee...- Anonyymi
Juu sakot tuli ja kortti lähti . Todella hieno pyörä. Myin pois ja heti kadutti:)
- Anonyymi
Minulle tuli vaihdossa 04 1200 zzr ja ajoin 12 km ja totesin etti ole mun.. oli saamariin raskas käännellä. .veikatkaa neuvokaa miksi on kuin rautakanki?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit866023KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3215155Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202658Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei512605Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852831842Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1031669Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro171521- 1101511
seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1191412Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1331393