Päivän päätteksi

nörttiuuno

Taas oli tietokoneeni juntturassa ja muutenkin oli tylsää. Eipä muuta kuin apuja pyytämään koneen kanssa ja soitto yrityksen atk-osaaja Mirjalle. Mirjalle oli aina mukava soittaa kun hänellä on niin mukava ääni ja ikäisekseen hän on erittäin kaunis ja haluttava nainen, noin 40-kymppinen brunette. Mirja lupasi tulla ennen kuin toimisto suljetaan ja jäin odottelemaan, mieleni harhaili jo tuossa vaiheessa aika levottomasti...Juuri ennen sulkemista Mirja tulikin ja kysyi iloisesti että mistäs nyt puristaa ? Mirja otti tuolin, tuli viereeni ja alkoi tutkia koneeni asetuksia. Minulla alkoi olla tunne, että nyt voitaisiin katsoa muitakin kuin koneen asetuksia. Tunsin Mirjan parfyymin tuoksun ja hänen tiukahko paitapusero paljasti selvästi kauniit pitsirintsikat ja jakkupuvun hame antoi säärille oikeutta. Hipaisin muka epähuomiossa hänen säärtään ja Mirja vavahti ja punastui somasti, samalla hän yllätti minut suutelemalla suoraan suulle. Vau mikä fiilis ja minulla alkoi heti seistä. Mirja hiplasi vapisevin käsin etumustani ja samalla napitin paitaa auki, samassa vyöni oli jo poissa ja housut nilkoissa ja Mirja tarrasi kaluuni vispaten sitä aika lailla. Tunsin valtavaa halua ja niin myös Mirja ilmiselvästi. Mirja riisui hameensa ja hänellä oli vain rintaliivit, ohuet sukkikset ja niiden alla ihanat läpikuultavat hipsterit, jalassa korkkarit. Mirja kääntyi ja otti tukea pöydästä, sanoi että ota minut takaa, nyt haluan naida ! Tein työtä käskettyä ja vedin Mirjan sukkikset ja pikkarit alas ja nyt minulla oli suora tie nautintoon. Työnsin hellävaroeb kaluni Mirjan kosteaan paratiisiin ja aloin varovasti työni. Mirja voihki ja pyysi etten keskeytä liian äkkiä..tunne oli tajunnanräjäyttävä, olinhan naimassa työpaikkamme upeinta naista. En voinut pidätellä kovin pitkään ja laukesin voimalla Mirjaan, samalla hän sormitti itseään ja luulen ainakin että sai orkut aikalailla samanaikaisesti. Tärisin kiimasta ja katsoin kun mahlat valui pitkin Mirjan sääriä hänen nojatessaan pöytään. Sitten hän kääntyi ja asettui tulille jalat levällään, sanoi että tee hyvää lisää, hän imi ja runkkasi kaluni taas juhlakuntoon ja sitten mentiin edestäpäin. Nyt kesti pidempään ja Mirja tuli voihkien loppuun ja viimeistelin työni kastelemalla hänen ihanan aikuisen naisen puutarhansa. Tämän jälkeen olemme naineet silloin tällöin, molemmilla on omat rajoitteensa, mutta näin olemme tehneet, aina pikaisesti ja ilman velvoitteita. Ja on ne tietokoneetkin tulleet kuntoon.

3

4543

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paskan möivät

      Ja heräsin ja äiti keitti puuroo

    • ....

      Eli.. jotenkin sekava. Mirja tulee teille, sit sanot et se on sun työpaikkas kuumin nainen.. mikset itte ois voinu korjat sitä??

    • biddd

      mitä jos tyttö haluaa ratsastaa mukava iso muna, asun yksin ja täällä on kosketuksissa [email protected]
      what if any girl want to ride a nice cock , i live alone and here is the contact [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe