Vuokrataan siistille 1-2 hengelle kaksio (2h keittiö) 42 m2 Etelä-Haaga, Helsinki
- parkettilattiat ja valkoiset seinät (vasta maalattu);
- keittiössä ikkuna, uusi astianpesukone, keraaminen liesi, jääkaappi-pakastin
- parveke metsänäköalalla (ei asuintaloja edessä)
- yhteistiloissa pyykinpesu- ja kuivaushuone, sauna, kylmä- ja lämmin varastotila, kylmiö, pyöräkellari
- vapaa heti
Yhteystiedot: 0400635342
Vuokralle annetaan kaksio Etelä-Haagassa
hakakuja
2
228
Vastaukset
- Helim2
Olisi mukavaa, jos viitsisit kertoa täällä myös vuokran määrän sekä asunnon sijainnin hieman tarkemmin. Välttyisit näin itsekin turhilta soitoilta.
- netch
Paljonko vuokra? Onko lemmikit sallittuja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764