Tervakosken homobaarit?

Onko Tervakoskella mitään homo/bi/lesbo/transu baareja? Tai onko edes mitään teemailtoja jossa olisi samanhenkistä porukkaa joilla samat lihalliset himot. Entä löytyykö hierojia, jotka tekee peräsuolen hierontaa? Tykkään syödä myös sontaa ja oksennusta.
3182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taidat olla kylän ainut homo..?

Äänestä

Kyllähän nuita ryppyreijjän rakastelijoita täällä piisaa..

Äänestä
  • Rakastelijoista en tiedä, mutta hyvin moni tervakoskelainen mies on kyllä pahimpia juoruämmiä mitä maa päällään kantaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Punavalo kirjoitti:

Onko Tervakoskella mitään homo/bi/lesbo/transu baareja? Tai onko edes mitään teemailtoja jossa olisi samanhenkistä porukkaa joilla samat lihalliset himot. Entä löytyykö hierojia, jotka tekee peräsuolen hierontaa? Tykkään syödä myös sontaa ja oksennusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu