Kysyisin neuvoa asunnon vaihdossa isompaan ja huomattavasti kaliinpaan!! Voisiko joku selainen auttaa asiasa jolla on oikeusalan koulutus. Olen firmassa töissä jonka suurin työllistäjä on tämä kyseinen firma, http://keskustelu.suomi24.fi/node/11377328 mutta siellä on meneillään oikeuden käyntejä, voiko tuomioistuin lopetaa kokonaan heiltä kyseisen tuotteen myynnin ja meiltä lopua työt kokonaan.
Vai onko tilanteesa mitään hätää!!!
Vai onko tilanteesa mitään hätää!!!
Vastaukset 3
Vanhimmat
No nyt näen ekan kerran palstalla jutun, josta aloittaja oikeasti voi joutua poliisitutkinnan kohteeksi.
Etkö sinä lukihärö saanut asioita selväksi miesten kesken?
Hilda-Ranehan se on tämänkin ketjun avannut, kuten 90% palstan ketjuista avaa 24/7 kallion läävässään istuva erikoinen monipersoona.
Avaaja oli helppo tunnistaa, Ok-Loordi eli Hilda-Rane kalliosta, eihän välitä vaikka oikeustoimiin joutuukin, on jo entistäkin pohjaa, laitoskamaa.