Jos vielä täällä kurkistelet, niin jokohan se miehenpuolikas alkaisi saapumaan?
Työssäkin niin hankalaa, että jo olisi ihanaa, jos tulisi muutakin mietittävää. :)
Tuntijalle
2
86
Vastaukset
Hei
en ole vieläkään oppinut katsomaan aikoja ;-)
sinä muuten tunnet jo sellaisen mukavan miehen, jossa olisi ainesta kumppaniksi!
hän on osittain ulkona töissä.
sitten kun se mies astuu areenalle, niin hän on vanhan polven mies ja haluaa mennä naimisiin. niin se näkyy.
hänellä on avaimet terveyteen, tietää tarkasti mikä on hyväksi, mikä ei.
miehellä on työpaikkansa kanssa tällä erää hankaluuksia.
työpaikan hankaluudet eivät häviä aivan hetkessä, niitä joutuu vielä odottelemaan. mutta kyllä sinä jaksat! terveytesi ja huumorintajusi ovat kunnossa, on niin että sinä osaat nauraa kun toiset ovat tyhmiä!
t. Keskiyö- Vanha kysyjä
Kiitos valtavasti. Tulipa huojentunut olo. :)
Kyllä tuossa noita miehiä on ja saas nähdä kenen kanssa oikein syvenee. Näit kyllä oikein asioihin ja tuo viimeinen on ohan huippu. Vimeisen kuulauden olen vuoron nauranut, itsenyt ja repinyt melkein hiuksetkin päästä työasioissa, kun asioita ei ole ymmärretty oikein. Kiitos paljon ja ihanaa kevään alkua sinulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1254783Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa103453Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1283231Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss272679Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu812403Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181793Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91414Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1201283Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut101249Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41198