tradesoft on hidas

Laitoin tavarat tilaukseen maanantaina aamulla ja niitä ei ole vielä edes lähetetty, vaan tilausseurannassa lukee "Vastaanotettu ja odottaa lähetystä". Onko se ihan normaalia, että se näin kauaa kestää? Milgearista tavarat ovat lähteneet yleensä puolen päivän sisällä.
10166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tuo tarkoittaa, että paketti ei ole lähtenyt postilta eteenpäin vaikka se on jo siellä

Äänestä

oon saanu aina tilaamani tuotteet niiltä todella nopeasti. oon myös käynyt joskus hakemassa itse tilaamani tuotteet ja saanut hyvää palvelua, suosittelen. lisäksi lähetykset on pakattu aina huolellisesti ja hinnatkin on kohdillaan

Äänestä
  • No huolellisesti ja huolellisesti. Iso 25cm x 35cm x 20cm laatikko, jossa helisee pari jotain pientä tavaraa, jotka tilasin pohjalla pari vaahtomuovipalaa "pehmustamassa". Lisäksi se osoitetarra oli revennyt, joka aiheutti ongelmia pakettia noudettaessa. Tuli sentään perille, mutta enää en kyllä tilaa yhtään mitään sieltä, jos sen saa jostain muualta suomesta.

    Äänestä

  • tradesoftonhidas kirjoitti:

    No huolellisesti ja huolellisesti. Iso 25cm x 35cm x 20cm laatikko, jossa helisee pari jotain pientä tavaraa, jotka tilasin pohjalla pari vaahtomuovipalaa "pehmustamassa". Lisäksi se osoitetarra oli revennyt, joka aiheutti ongelmia pakettia noudettaessa. Tuli sentään perille, mutta enää en kyllä tilaa yhtään mitään sieltä, jos sen saa jostain muualta suomesta.

    Osoitetarran repeäminen on saattanu olla ihan Itellankin syytä ja hidas kuljetus myös. Itsekkin juuri kävin noutamassa Tradesoftin paketin, lonex a2 moottori ja yms osaa. Hyvin oli pakattu , ei mitään ongelmia.

    Äänestä

Mitäs maksat 10€ siitä laatikosta jos saatavana kirje?

Äänestä

trradesoft ON hyvä. mahtavat valikoimat ja muutenkin paras! :)

Äänestä
  • Tilasit kerran ja kävi tuuri...

    Äänestä

  • ahlamsahlam kirjoitti:

    Tilasit kerran ja kävi tuuri...

    Mikäs siinä on vialla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tradesoftonhidas kirjoitti:

Laitoin tavarat tilaukseen maanantaina aamulla ja niitä ei ole vielä edes lähetetty, vaan tilausseurannassa lukee "Vastaanotettu ja odottaa lähetystä". Onko se ihan normaalia, että se näin kauaa kestää? Milgearista tavarat ovat lähteneet yleensä puolen päivän sisällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu