Minun on pakko saada tietää.. työpaikallani on aina välillä töissä mies, josta olen todella kiinnostunut. Tuntuu kuin hän hakeutuisi paljonkin sinne missä olen.. onko hän myös minusta kiinnostunut? Vai kuvittelenko vain..?
Itseasiassa olen jo aika pitkään häntä katsellut.. :)
Hän on tumma, niinkuin myös minä..
hän on niiin ihana..
3
102
Vastaukset
- toivoa(ko)
Nostan..
Hei
hän on ujo ja mietteliäs ihminen. hänen elämässään on muutoksia, asiat siirtyvät paikasta toiseen. en tarkoita työtä, vaan privaatti elämää.
kyllä hän on sinut huomannut ja tulee tahallaan lähellesi!
voi että sinä olet ihanan rehellinen ihminen :-) nopeasti katsottuna näen sinut hyvässä taloudellisessa tilanteessa ja miehen kanssa yhdessä.
mikset tekisi tikusta asiaa ja aloittaisi juttelua, hän ei ole niin spontaani kuin sinä!
t. Keskiyö- toivoa(ko)
Kiitos valtavasti Keskiyö! :)
Pyysin sinulta katsannonkin vähän aikaa sitten, jossa osasit kertoa paljon asioita elämästäni.. Tätä kysymystä en suoraan kysynytkään, kun oli paljon muita asioita.
Mutta tämä asia ei jätä rauhaan minua ollenkaan. Aina kun ajattelen, että "antaa olla, ei siitä mitään tule, ei sitä kiinnosta", niin joudun perumaan ajatukseni heti kun hänet näen.. :) jokin magneetti ikäänkuin olisi välillämme, joka vetää meitä yhteen, mutta silti pitää vähän etäällä..
Spontaanisti toimin talvella, kun laitoin hänelle viestiä nimettömänä.. olisikohan vastannut toisin, jos olisin kertonut kuka olen..
No joka tapauksessa, sydän heittää aina kärrynpyörää kun hänet näen. :)
Ja keskiyö, jos haluat tietää kuka olen, niin laitoit tulkinnan minulle sähköpostiin 21.4. , jolle näit tulevaisuuteen siistin, nuhteettoman ihmisen(kuvaisi hyvin tätä ihmistä), joka pitää mökkeilystä.. -n-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3511467- 639940
- 1505619
- 1443794
- 753760
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373645- 403388
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal243193- 652835
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak792623