hän on niiin ihana..

toivoa(ko)

Minun on pakko saada tietää.. työpaikallani on aina välillä töissä mies, josta olen todella kiinnostunut. Tuntuu kuin hän hakeutuisi paljonkin sinne missä olen.. onko hän myös minusta kiinnostunut? Vai kuvittelenko vain..?
Itseasiassa olen jo aika pitkään häntä katsellut.. :)
Hän on tumma, niinkuin myös minä..

3

108

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toivoa(ko)

      Nostan..

    • Hei

      hän on ujo ja mietteliäs ihminen. hänen elämässään on muutoksia, asiat siirtyvät paikasta toiseen. en tarkoita työtä, vaan privaatti elämää.
      kyllä hän on sinut huomannut ja tulee tahallaan lähellesi!

      voi että sinä olet ihanan rehellinen ihminen :-) nopeasti katsottuna näen sinut hyvässä taloudellisessa tilanteessa ja miehen kanssa yhdessä.
      mikset tekisi tikusta asiaa ja aloittaisi juttelua, hän ei ole niin spontaani kuin sinä!

      t. Keskiyö

      • toivoa(ko)

        Kiitos valtavasti Keskiyö! :)
        Pyysin sinulta katsannonkin vähän aikaa sitten, jossa osasit kertoa paljon asioita elämästäni.. Tätä kysymystä en suoraan kysynytkään, kun oli paljon muita asioita.
        Mutta tämä asia ei jätä rauhaan minua ollenkaan. Aina kun ajattelen, että "antaa olla, ei siitä mitään tule, ei sitä kiinnosta", niin joudun perumaan ajatukseni heti kun hänet näen.. :) jokin magneetti ikäänkuin olisi välillämme, joka vetää meitä yhteen, mutta silti pitää vähän etäällä..
        Spontaanisti toimin talvella, kun laitoin hänelle viestiä nimettömänä.. olisikohan vastannut toisin, jos olisin kertonut kuka olen..

        No joka tapauksessa, sydän heittää aina kärrynpyörää kun hänet näen. :)

        Ja keskiyö, jos haluat tietää kuka olen, niin laitoit tulkinnan minulle sähköpostiin 21.4. , jolle näit tulevaisuuteen siistin, nuhteettoman ihmisen(kuvaisi hyvin tätä ihmistä), joka pitää mökkeilystä.. -n-


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      1286
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      310
      1104
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      929
    4. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      300
      919
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      781
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      193
      672
    7. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      107
      649
    8. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      42
      620
    9. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      595
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      536
    Aihe