kukko35 auttaa sua luottamuksella kirjoita [email protected]
nainen onko vauvakuume
kukko35
2125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tässäpä loistava esimerkki miksi ei kannata palstaspermaan luottaa. Kyseessä on keski-ikäinen romanimies, joka on kirjoitellut spermaviestejä varmaan jo sadoittain nettiin vuodesta 2006 ainakin kuudella eri sähköpostiosoitteella.
Henkilöstä löytyy paljon keskustelua tälläkin palstalla.
Ylläpito voisi jo poistaa automaattisesti tämän henkilön viestit, eikä vasta ilmiannettuina?
Minä tiedän tämän ihmisen henkilöllisyyden, kun täällä on ollut aiheesta paljon keskustelua. Ei sitä varmaan saa tänne kirjoittaa, mutta googlettakaa sanat Mikkeli eläinrääkkäys romanimies, niin löytyy nimi.
https://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CDEQFjAA&url=http://www.oikeuttaelaimille.net/foorumi/index.php?showtopic=17667&ei=ZqaQUdvYBKTX4ATzuYBo&usg=AFQjCNE1zQYfJmlyIT-mupfJVHc0ui5Llw&sig2=Te2GmsNiJ9ii_SB2Wgga1A&bvm=bv.46340616,d.bGE