VOI LOL TEIÄN KANSA!

ROKSU

OIKEESTI TE LAITATTE VIELÄ TÄNÄ VUONNA NIMI EHDOTUKSIA JOLLEKKII JOKA ON KYSYNY NIITÄ 2009 VUONNA JA SEN GERBIILIT O VARMAA JO KUOLLU! TOI WeedHopeanuoliki SANO ET EI HALUU SELLASII KOMMENTEI ET HÄKKI EI KELPAA JA VÄKÄKKKK NII TE MEETTE VALITTAA HETI KU SILMÄ VALTTÄÄ!!!!!! MUL ON OLLU HÄKKI AINA GERBIILEILLÄ EIKÄ NE OO PURRU ITTEESÄ POHJASTA LÄPI!!

9

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ROKSU

      OIKEESTI VOI V**** JA P****** TEIÄN KANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • fannylove

      Sul näyttää olevan joku ongelma? Hanki hoitoo.... Ihmiset kommentoi eikä välttämättä huomaa niiden olevan vanhoja. Vain pikkukakarat käyttäytyy tolla tavalla, mikä sä itseasias taidat ollakkin, ja toi vast onki noloo toi sun käyttäytymine... Kasva ennen ku rupeet kiroillee
      pikkuveitikka- itikka-ka-ka-kakka :D:D
      Olehyvä * nolis* !

    • Gerbiili

      Oikeastaan tämä joka on lähettänyt viestin vaikka 2009 voi olla vieläkin pulassa.? Oletko miettinyt sitä?MInulle on valitettu samasta aiheesta muovi häkki ongelmasta ,itseasiassa siitä on kuullut tänäänkin:( Se ei ole totta mutta jotkut luulevat niiin.

    • Gangan

      Päivän naurut :'''D

      Ps. häkki on epäkelpo asumus siksi että sinne harvoin saa tarpeeksi (n.20-30cm) purua. Jotkut gerbut kuluttavat aikaansa jyrsimällä kaltereita.

    • LaplandRocks

      Kuule, sulla on suuri ongelma varmaanki huumeiden kanssa. Sitä paitsi ne jotka PITÄVÄT CAPSLOCKIA PÄÄLLÄ JOKA SANASSA on varmaan syntyny vasta ku kukaan oka lukee isolla kirjotettuu tekstii ei kiinnostu siitä vitun CAPSLOCK penska saatana. Ja varmaan niinku joku 9v tyyppi kirjottaa jostain ihmeen jutusta että "tänäki vuonna kirjottaa joihinki 2009 nimenanto juttuihin kommentin" mitä vakavaa siinä on? Ja Huume poika toi joka kerto sulle ton ettei tykkää siitä asiasta niin oma vikansa jos julkas että antakaa gerbiileille nimet. Säki ton oman viestis julkasit 27.4.2013 ja mä nyt että fail. Tiiän mitä yrität vastata tähän kommenttiin joten älä kuluta sun capslockia ja muuta näppäimistöä turhaan. Ja muuten, joku joka lukee sen huume pojan kysymykseen niitä vastaus kommenteja voi saada jonkun sopivan nimen sieltä kommenteista omalle lemmikilleen että ime isääs ja painu vittuun suomi24. Se oikeesti on sen oma ongelma eikä sun. Olikkos korkeallaki ku kirjotit sun viestii ???

      • Oon joku vain

        Hehee...... Ite raiskaat siellä vapaus ja sen jälkee esität jotain NIIN kovaa että mahaan sattuu kun pitää nauraa..... :'D Ei tommoisen pikkusen tarvii vielä käyttää tommosia sanoja, ja vitut Mua kiinnostaa sitten että "FAILED! VANHENTUNU VIESTI! LOL!" EI KINOSTED. thanks. ;)


    • Gerbu

      LaplandRocks: repesin tohon sun ´´ älä kuluta sun CAPS LOCKIAS :D Mutta ei sun tartee kuitenkaa haukkua tai muutenkaan,tai kommentoia ollenkaan! Kyllä ymmärrän mitä ROKSU tällä on hakenut mutta ei se varmaan haittaa jos laittaa vieläki jotain 2009 vuonna laitettuin kysymyksiin vastauksia :)

    • selitys :DD

      Mitä se haittaa jos laittaa vastauksii vanhoihin viesteihin?? Jokuhan voi ettii esim nimii mut ei viitti tehä uutta ni lueskelee niihin vanhoin palstoi ja sit sinne laittaa esim 4vuotta myöhemmin ku se palsta on tehty ni se joka ei haluu tehä uusii palstoi saa sielt sit uusii nimii


      osaanselittaa.com

    • Gerbiiliä harkitseva

      Mua ei ärsytä yhtään se että vastaa vanhoihin kysymyksiin.
      Mutta voisko joku vastata mun kysymyksiin nimeltään Gerbiili kysymyksiä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4592
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      180
      1837
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1540
    4. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1016
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      981
    6. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      103
      930
    7. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      913
    8. Hyvää huomenta!

      Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as
      Ikävä
      78
      842
    9. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      45
      807
    10. Mulla on tarkat korvat

      Kuulin sun äänen ihan selvästi.
      Ikävä
      4
      798
    Aihe