Citizen Hearing Video
Citizen Cane
41211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Huhhuh...
Ja sitten seuraavaksi juutuuppimaterialia citizen hearinig 2014,ja sitten 2015 jne..,ja töttöröö...
MAKKARAMIITINGI 2013. Ei näy naisia tuolla!!!
Sikaariufoja nähdään sausagefestissä.
Onx niissä upeita naisii?
On, jokainen linkki vie pornosivustolle!
Taitaa pseudoskepo olla saanut viruksen koneellensa.
Taitaa joku hörhö taas kerran saanut viruksen korviensa väliin....
Melkoisen vakuuttava yli viidenkymmenen kuultavien ja silminnäkijöiden lista korkeista sotilasjohtajista tiedustelujärjestöjen ja virastojen johtajiin ja korkeisiin virkamiehiin sekä lääkäreihin, lentäjiin, astronomeihin, huippututkijoihin ja tiedemiehiin ympäri maailman.
30 tuntia materiaalia luvassa. Kohta pullistuu skepoilla silmämunat päässä ja alkaa kuulua hiljaista muminaa värin kadotessa päästä.
Yhteinen nimittäjä kaikilla "huippuasiantuntijoilla" on se että he puhuvat mitä halutaan Greerin & kumppaneiden maksamana, 20 000$ per nuppi.
20 kilolla yksikään itseään kunnioittava sotilasjohtaja tai korkea virkamies tai poliitikko ei puhu palturia vaikka olisikin evp. He puhuvat kokemuksistaan sen sijaan kun sinä kommari puhut köyhyydestäsi, kateudestasi ja vainoharhaisuudestasi.
katos kun tässä tapauksessa jopa skepo uskoo salaliittoihin elikä ilkeät uffohuijarisedät on palkanneet halavalla joukon nimekkäitä piilohuijareita uskottelemaan hurskaalle tiedekansalle että uhvot tulee ja ne on tosi pelottavan näkösiä. hämärä keissi!
Kyllä minä parillakymmenellä donalla puhuisin tunnin palturia. Vastuu on kuulijalla.
Väitteesi on pösilö kaikessa sinisilmäisyydessään.
"20 kilolla yksikään itseään kunnioittava sotilasjohtaja tai korkea virkamies tai poliitikko ei puhu palturia vaikka olisikin evp."
Vai ei puhu palturia, ja etenkin viimeisin esimerkkisi! Hahhah! No nyt en ihmettele miksi uskot myös lentäviin lautasiin;)
"katos kun tässä tapauksessa jopa skepo uskoo salaliittoihin"
No katos kun pelkkä paskanpuhuminen maksusta nyt ei vielä muodosta minkäänlaista salaliittoa. Eikä vielä sekään että kyseessä on sijoitus jolla on massiivinen promoarvo Greerin kiertävälle sirkukselle. Ei bisnes mitään salaliittoja vaadi;)
Se sinun palturisi tiedetään kyllä jo ja siitä todisteena on että puhut täällä täysin ilmaiseksi potaskaa päivästä toiseen ja sinun motiivisi on ne kaikkein hämärimmät mutta niistä ei saa puhua koska niistä mahdollisesti uteleva "ei ole sellaisessa asemassa" että voisi esittää kysymyksiä tyhjän jauhajalle jolla on tuulen huuhtelema persaus omaisuudeksi hankittuna.
Mutta älä sekoita itseäsi arvovaltaisiin poliitikkoihin äläkä virkamiehiin tai oikeastaan keneenkään muuhunkaan.
Sovitaanko että puhutaan sinusta vaikka eri päivänä ja eri palstalla kuten tuolla äidit palstalla jossa murkkuikäisistä on jatkuvasti muutakin kalabaliikkia?
Uskot siis että kyseessä on salajuoni rahan vuoksi?
"Sovitaanko että puhutaan sinusta vaikka eri päivänä ja eri palstalla"
Öh tuota, eihän täällä kukaan muu puhukaan tai kuvittele puhuvansa jollekin "sinulle" kuin sinä. Eli tervemenoa muille palstoille puhumaan "sinusta".
Mikä helvetin "sala"juoni on siinä että henkilöille täytyy maksaa ja tapahtumalla on huikea mainosarvo jenkkiläiselle ufosirkukselle ja kaikki tämä täysin julkisesti. Vain taulapää ei tätä ymmärrä vaan pitää promotapahtumaa jonkinlaisena todisteena omalle ufouskonnolleen. Ja Greer nauraa matkalla pankkiin.
Haluaisin huomauttaa siitä,etteivät minunkaan silmämunani ole pullistuneet päästä,en myöskään mumise eikä väri mininkaan päästäni ole kadonnut.
Tuollainen 30 tunnin löysä matsku aikaan korkeintaan sen,että hörhendaaleilla
pullistuu navan alapuolella ja muutakin kosteutta ilmenee eikä niissä ole kyse
napasiirtymästä.
No se näyttäisi ainakin olevan varmaa, että tilaisuus on aito ja että siellä todella yritetään saada jotain konkreettista aikaan.
Ei huono.
Olisi melkoisen kaukaa haettua että 50 eri tahojen virkamiestä, poliitikkoa, tiedemiestä ja tutkijaa olisi yhdessä sopineet valehtelevansa kansalle päin naamaa muutaman dollarin tähden. On melkoisen säälittävää edes lähteä väittämään moista mutta jos on pelko perssilmässä jo etukäteen niin silloinhan sitä väitetään etu- ja takakäteen vaikka pallille kiipeäisi Paavi joista muutens ainakin kaksi on puhunutukin jo ufojen olemassaolosta.
Mikäli joku päräyttäisi kaikelle kansalle nenän eteen klassisen lentävän lautasen tutkittavaksi niin se on aivan varmaa että pseudoskepot sanoisi senkin olevan naurettava huijaus tai Venäläisten salainen ase tms... :)
Vekkuleita ovat nuo velikullat!
Siihenhän nuo pseudoskeptikot juuri uskovat, kun ei haluta maailmankuvan muuttuvan niin keksitään tämmöinen oma "salaliitto" jossa kaikki nuo armeijassa, ilmavoimissa ja muualla tietenkin valehtelevat ja ovat hulluja.
Ja valtion suustahan se totuus toki tulee aina. Vaikak väittäisivät valkoista mustaksi niin nuo sen kiltisti uskovat.
Se on poijaat täälä meirän lakeuksilla nii notta jos lahkojohtaja sanoo ettei ole ni sillo ei ole! Näin ei ole ollut satoihin vuosiin ja niin ei ole nytkään eikä tule. Perkele.
Taitaa notta olla niin että se on se sukurutsa joka teköö meistä pohojalaasista oikeen kunnon hörhöjusseja. Suurella syrämmellä, kyllä jämpti on niin!
HVS eli HörhöValeSkeptikko on pohjanmaalla esiintyvä etäisesti nisäkästä muistuttava kyttyräselkäinen, ohuthuulinen ja hapan laji joka pesii ja lisääntyy suurissa teltoissa suurina parvina joita sanotaan lahkoiksi.
Merkille pantavaa on että vanhimmat parrakkaat urosyksilöt lisääntyvät nuorimpien palmikkopäisten naaraiden kanssa.
Tähän aikaan vuodesta näitä veijareita nähdään siirtyvän pesimäalueilleen traktorin hinauksessa olevilla hieman jo ikääntyneemmillä Solifer- asuntovaunuilla sankoin joukoin ja ensimmäisistä yksilöistä on saatu tänä keväänä tietoa jo Seinäjoelta saakka viileistä ilmoista huolimatta.
Poliisista muistutetaan lajin olevan rauhoitettu ja pesimäalueilla ei tule kenenkään kulkeman ilman asianmukaista jäsenkirjaa, körttihenkistä vaatetusta, hampahat pestyinä (molemmat) tahi meikattuna.
Mikäli törmäät luonnossa HVS:ään ja koet tilanteen ahdistavaksi niin paras keino päästä eroon tuosta ilkeästä pirulaisesta on ottaa esiin purkki homeopaattista tai luontaistuotetta etiketti näkösälle käännettynä tahi osoittaa sormella taivaalle ja hihkaista "UFO" jolloin HVS lamaantuu täysin vähintään vartiksi ennenkuin aloittaa mantransa ja manauksensa uudelleen ja uudelleen pikku sarven pönöttäessä sarkahousun takamuksesta.
Internetissä heistä ei ole vaaraa vaan he ovat harmittomasti itsekseen ja keskenään hekottelevia pieruidiootteja.
Sisäsiittoisuudesta johtuen ukkovarpaita muistuttavilla sormillaan kun on vaikeuksia osua tietävän koneen näppäimistöön niin siten lauserakenteensa jää usein olemattoman lyhyeksi.
Tuloksia tulee parin päivän kuluttua.
Jos joku haluaa kuunnella, tuolla on ainakin 20 tunnin edestä materiaalia.
http://www.youtube.com/user/salzo5?feature=watch
Itseäni ainakin vakuutti, siellä oli jopa Jesse Marcelin poika, siis sen miehen joka esitteli Roswelliin 1947 pudonnutta lentävää lautasta kuvassa, jota hallitus väitti "sääpalloksi".
Aika pokkaa joillakin väittää että kaikki nämä tyypit vain valehtelisivat. Itse ainakin uskon paikan päällä olevia enemmän kun jotain kotona tuolilla istuvaa netti"skepoa".
Ufoja ei ole olemassa!
Kiitos linkistä! :)
Phoenixin valoista kerrottiin Disclosuressa että kohteen kooksi halkaisijaltaan on tieteellisesti mitattu 7 mailia... Kohtuullisen suuri.
Ikävän iso, ei löydy parkkiruutua ihan helposti edes ameriikassa.
Jos nuo mittasuhteet ovat totta tapauksen kera niin se herättää aika monia kysymyksiä. Miksi niin iso? Onko jokin planeetta evakuoitu kokonaan vai osittain koska tuollaiseen mahtuu helposti miljoona heeboa?
Onko alus omavarainen pitkiä matkoja varten? Onko kyseessä emoalus? Pitävätkö fysiikan lakimme paikkansa? Onko madonreikiä olemassa vai joutuuko kehittyneemmätkin matkustamaan kymmeniä, satoja tai tuhansia vuosia? Tulee aika pitkäksi näin kylmiltään ajateltuna...
Philip Corso jr. puhui tosin isänsä kertoneen että Roswellin ufomiesuhreilla oli kahdet aivot, mekaaniset ja biologiset eli jos ne osaa kytkeä aivonsa jotenkin nollaan. :)
Tuo Corson sanoma tupla-aivohommeli ei ole kovinkaan kaukana meilläkään enää. Aivoihin on laiteltu jo nykyään jos jonkinlaista aparaattia parantamaan esim sokeutta, kuuroutta, aivovaurioita, muistia, parkinsonin tautia yms...
Ja onhan tämä tietokonekin jo eräänlainen vara-aivo meille ihmisille.
Mekaaniset aivot? Niissä on varmaan paljon hammaspyöriä? Höyrylläkö toimivat vaiko vieterillä niin kuin kellot? Kuinka usein pitää vieteri vetää?
Melkoinen urakka tässä kuuntelemisessa mutta asiaa tulee ja paljon. Värkkään tiivistelmän jahka urakka takana. :)
maksettujen puhujien puheet on vieläkin turhempia kuin tavisten puheet.. ja puhuahan voi vaikka maailman tappiin asti asia ei kuiteskaan sillä puhumisella muutu todeksi :D .. ja se on ex ex sitä ja tätä ja phd jne jne ei tee puhujasta ufo asioissa yhtään uskottavampaa kuin koulun kesken jättäneestä west virginialaisesta hampaattomasta mountain dew hillbilly työttömästä :D
keuppu (peukku lasten kielellä) nyt taas suuhun ja tosi kauniita unia Sinulle ja Jeesukselle ihan parhaita unia ja kaikkea hyvää!
Kysymys kuuluu: -Kenen sanalla on riittävä paino?
Koulun kesken jättäneellä west virginialaisella hampaattomalla mountain dew hillbilly työttömän puheilla on siis kieltäjän mukaan sama painoarvo kuin huikean uran maailman kehittyneimmässä armeijassa tehneillä sotilas / tiedustelujohtajilla joiden vastuulla on ollut maanpuolustus ja tiedustelu?
Kummallakohan mahtaa olla paremmat tiedot ja kokemukset vaikkapa ufoista?
...give me a break...
toi on mielenkiintoinen pointti että jos jollekin maksetaan palkka tai palkkio niin se siis tarkoittaa että tyyppi puhuu paskaa? mä jätän lääkärinlaskut ainakin tästä lähtien maksamatta koska tyyppihän valehtelee jos meen maksamaan hölmöyspäissäni...
mullekkin maksetaan duunistani, onko mun siis alettava valehtelemaan?
Kuulostaako tämä veteraanipilotti valehtelijalta vai epäileekö joku että hänelle on maksettu valheesta?
http://www.youtube.com/watch?v=USiN4n_Eke0
Jenkeillä on vähintään pari-kolme ufoa hallussaan.
Tjaa,kuinka monta ufoa muilla mailla,esim.Venäjällä,on hallussaan?