helppii pliis meijjän luakal on yx ihan tod. hyvännäköne muija sanotaa sitä vaix laurax ja sil o tosi tiukka perse haluisin sne sikx omaxeni ku se on tosi suositu ja vaik mitä. ongelma on ett sil on jo yx jätkä Pete jonka kaa nekai o joskus pannukki emmätiä kuitenki se aina kattelee mua ja mä on ihan paniikis sillee "IIK taas se kattoo mua!!" ja kaik mun frendit o sillee et ny meet puhuu sil mut emmä tavallaa uskalla ku josse nauraa mulle six et oon nii romanttine!
tää o oikeesti tosi iso ongjelma mulle ku mä tosiaa haluisi sen muijjan ja rakkaus suhteen oon jo 15 ja mul o ollu vast 2 bitchii kierroxes eik änekää antanu usei!! toine niist nimeltää Ziru o sitä paizi menny heittää must jotai shittii kaikille ja voi vitut josse laura kuuntelee jotai sellast ni mullei oo mitn mahixxii vai mitä mielt ootte??! helppii pliis!
**miTÄ mÄ TeEn!=?**
skedeboi89
3
378
Vastaukset
- zeko
no mee ny puhuu sille..ja oo waa oma ittez..mis koulus oot..
- heh..
Tuo oli hyvä provo! :D
- minä
kyllä taas huomaa että on teini ollu kirjottamassa. "...haluaisin sen sikx omaxeni,ku se on suosittu,plaa plaa plaa.."
ei helvetti poika opettele kirjottamaan ja onko se niin coolia ku sanoo tyttöö bitchiksi? "...mul o ollu vast 2 bitchii kierroxes eikä nekää paljoo antanu...."
eihän teidän ikäset vielä edes tarvikkaan olla yhdynnässä.voi teitä teinejä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413928Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3573048Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt141978Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101685Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41129- 71974
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar42889Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23831- 70818
- 44794