mulla on tunne että erään ristiverisen kookkaan nuoremman miehen kanssa juttumme en kesken...kun näemme,tuntuu että hänellä on tunteet ,mutta miten tarinamme näkyy? kaunis kiitos .olemme seurutelleen joskus,5v sitten.ja emme osaa katkaista.miten tämä näkyy? olen omillani ja omat ympyräni,olen jo unohtanut tunteemme.mutta kun näemme,kavereina-tuntuu että jotakin on jäänyt sanomatta,kesken.miksi tämä tarina ei lopu?
hei tuntija tai ken näkisi...
susieh
1
82
Vastaukset
Hei
tarina ei lopu ennenkuin uusi rakkaus astuu areenalle ja pyyhkii vanhat pois kummittelemasta. tuolla mäen takana näkyy sinun aurinkosi, siellä on myös asunto, minkä myymisessä yritetään huijata. voit auttaa ystävää siinä asiassa.
tuo tarina näkyy minulle loppuneena, voisit joskus kääntää tilanteen toisinpäin mielessäsi ja ajatella, että olet saanut kokea hyviä elämässäsi! auta tuota naista siinä asuntoasiassa, hänellä on lapsikin. sinä kohtaat toisen miehen, joka on nuorempi itseäsi.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.2010787- 408047
- 1235191
- 693518
- 1103516
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi283467- 613370
- 333137
- 502427
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak341936