Hei!
Minulla on aina ollut kovin sekavaa miesrintamalla, siipeeni olen saanut monet kerrat. Haluaisin sitoutua, mutta suhteet jäävät haluamattani lyhyiksi. Nyt tapailen erästä miestä, alkuun vaikutti kunnolliselta ja kiinnostuneelta ja luulin löytäneeni sopivan ihmisen. Yhtäkkiä on alkanut antaa ristiriitaisia viestejä kiinnostuksestaan. En saa hänestä selvää. Mitähän hän mahtaa miettiä ja voiko tästä tulla mitään? Millaisena näet rakkauselämäni tulevaisuudessa?
Kiitos!
Keskiyö
1
63
Vastaukset
Hei
sinun rakkauselämäsi on pitkä tarina. se alkaa sinun omanarvontunteestasi (olipas pitkä sana!) ja päättyy siihen, että sinä teet muutaman radikaalin muutoksen.
sinä haluat sitoutua - mikset kääntäisi peiliä niinpäin, että mies haluasi sitoutua?
sinä tarvitset "remonttia".
matka naisellisuuteesi kestää kotvan, se maksaa rahaa, mutta se on sen arvoinen.
en tosiaankaan tarkoita arvostella sinua, mutta kun kysyit millainen rakkauelämä näkyy, niin vastaan että se näkyy pienen uurastuksen jälkeen paljon paremmalta!
älä koskaan lähde siltä kannalta, että sinun pitäisi odotella viestejä ja että olet sitten armollinen, kun niitä saat! ei, sinun pitää oppia tuntemaan oma arvosi ja kukoistaa siinä, siinä on sinun avaimesi minkä voin sinulle näyttää.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3511447- 639900
- 1495597
- 1443794
- 753750
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373635- 403388
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal243183- 652815
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak792603