Tai tonninen. Pennit ja damit, laatu historiaa ja tämä päivä peruskamaa? Mitchell?
Pitäs löytyä k e s t ä v ä avokela koskikalastukseen pienille vaapuille pääasiassa. Japaninpoikien ihmeistä kiintiöt täynnä, Hyviä siihen asti kun toimii ja taas uutta tilalle.
Onko edes olemassa enää vanhan koulukunnan keloihin verrattavissa olevia haspeleita? Vanhat Mitchellit, cardinal 444 jne jne. Onko kaikki taiwanshittiä vai onko isältäpojalle keloja enää edes olemassa uusissa keloissa?
Ei fifistelyä ja merkkisokeutta vaan k e s t ä v ä ja vaikka kuinka painava ja karu eikä mitään blingbling made in intia ?
Ok, japanialaiset top1 mutta no more, ehdotuksia?
Kestävä UL haspeli?
Njetnippon
0
188
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543683Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522920Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931861- 471541