Kyllöskä

Tulin taas pitkästä aikaa Kainuun palstoille ja sumppisalmella näytetään tykkäävän omasta ministeristä, kun näkyy monta keskustelua hänestä olevan?? Voi helv.... idiootit! Kun on lusikalla annettu, niin ei voi kauhalla vaatia!! Äänestäkää samanlailla jatkossakin luuserit!!!!!!!
12280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

yksi sairas riittää pitämään montaa "keskustelua" yllä. avohoito näkyy.

Äänestä

Josta paljon tykätään, siitä paljon puhutaan, kuuluu vanha sananlasku.

Äänestä

Se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa, sanottiin ennen! Näkyy pitävän edelleenkin paikkansa! Jäiköhän sinulla ''psygologi'' koulut viittä vaille kesken??Pölöhiskö.. äänestä samaan malliin!

Äänestä

ei yhtään paljon puhuttuja lupauksia
EI YHTÄÄN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NO ei todellakaan äänestetä enää

Äänestä

exkainuu on yhtä totta kuin joulupukki...

Äänestä

Pesiöltä kajahtaa ollaan suuria staroja,kaikkea tykätään mikä lähtee Suomussalmelta.Jihuu pysy pois täältä.

Äänestä

Siis Ex Kainuu pysy pois täältä.

Äänestä

Ex Kainuu = nyk oululainen = Ex Nokialainen

Äänestä

Pesiö?? Mikä helkka.. paikka se on?? Ai nyt muistankin, se on se sumppisalmen slummi alue, jonne kaikki idioo.. on kerääntynyt. Pakolaisia pitäisi sumppisalmelle ottaa ja asuttaa pesiön tyhjällä koululla, omiensa joukossa..

Äänestä

Suomussalmisetham suorastaan rakastavat Merjaa! Antoivat viime vaaleissakin sellaisen ääniryöpyn, että kiiti Merja oikein ministeriksi. Kyllä nyt suomussalmisten kelpaa, kun on oma tyttö oikein ministerinä.

Äänestä
  • Ja tulloo maetojunalla poes, kun seuraavan kerran äänestettään.

    Näen kävi myös Tertulle;) ja näen myös Merkulle;)

    Äänestä

  • Torpan Ukko;) kirjoitti:

    Ja tulloo maetojunalla poes, kun seuraavan kerran äänestettään.

    Näen kävi myös Tertulle;) ja näen myös Merkulle;)

    Lötkyt täällä arvostelee maankuulut lötkyt äeti nokat niistää lötkyiltä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex Kainuu kirjoitti:

Tulin taas pitkästä aikaa Kainuun palstoille ja sumppisalmella näytetään tykkäävän omasta ministeristä, kun näkyy monta keskustelua hänestä olevan?? Voi helv.... idiootit! Kun on lusikalla annettu, niin ei voi kauhalla vaatia!! Äänestäkää samanlailla jatkossakin luuserit!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu